Как си представяте идеалната детска стая?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот julianne » 20 Май 2014, 11:01

Привет, през ноември се очаква да се появи и моето първо отроче, та вече започнах да се захласвам по детски стаи. Лятото се очакват дълги ремонти дейности вкъщи, за да можем да осигурим достатъчно място за стая или кът за бебето, още не сме решили, та си мислих как ще изглежда идеалната детска стая! :roll:

Има изключително добри идеи по магазините, но и на страшно солена цена, дали все пак може да направим идеалната детска стая с по-скромен бюджет? Какви идеи можете да ми предложите? Ще пусна няколко снимки на икейски детски стаи, понеже страшно ги харесвам, но не мисля, че ще можем да си ги позволим!

Тази е едната,от която няма да се излезе ...
02.jpg
02.jpg (12.31 KiB) Прегледано 1472 пъти

...и това е другата, която няма да откажа.
01.jpg
01.jpg (18.11 KiB) Прегледано 1472 пъти

Та, моята представа за идеалната детска стая е в топли цветове, с дървени мебели, ако може малко по-ретро – още по-добре и най-вече да няма цветови акценти, които да определят пола на бебето, т.е. тотално изключвам розово и синьо!!! Звучи добре, нали, мисля, че ще успея да го постигна, като изключим мебелите от естествена дървесина, но ето да ви покажа идеалната детска стая, в която съм влюбена и най-вече в кошарката!
03.jpg
03.jpg (42.16 KiB) Прегледано 1472 пъти
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот YoLindi » 20 Май 2014, 11:05

Браво, супер избор и на мен много ми харесват, като оставим на страна кошарката в последната, доста ми натежава, като че ли, прекалено масивна е!
Мисля, че в малки магазинчета ще могат да се намерят изгодни мебели, които да си паснат, за да можеш да създадеш уюта, който си представяш!
Лека и усмихната бременност! :)
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Яну 2015, 15:35

Боже, такова нещо като добра детска стая с малък бюджет няма как да стане, по-добре не бързайте с бебешката стая, а заложете на стая с легло за пораснало дете :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот Malina » 20 Апр 2015, 15:08

Много харесвам такива детски стаи, в които има достатъчно място, красиви мебели, много хубави картини и украси по стените. Играчките също са много важни, добър и плътен килим, който се почиства лесно. :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот Kremiliya » 20 Апр 2015, 15:31

Ние използвахме да направим детската стая така, че да може да се ползва и по-нататък. Хубави пердета, които бяха универсални и не много бебешки, мебелен комплект с бюро, на което до скоро рисуваше, а вече учи и пише домашни. :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот LEILA » 20 Апр 2015, 17:03

Много ме впечатлиха мебелите на Лорели (мисля, че така се казваше марката :roll: ), понеже много готино след това може да ги трансформираш от кошара на бюро, например :idea: :)
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот Lollipop » 21 Апр 2015, 09:10

И аз ги харесвам на лорели, но само като вид, иначе не са с голямо качество, като им видиш цената и ти става ясно. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот mangusta » 22 Апр 2015, 16:50

Lollipop написа:И аз ги харесвам на лорели, но само като вид, иначе не са с голямо качество, като им видиш цената и ти става ясно. :)

Хмм... според цената ли избираш :roll: а вие с какви мебели сте в детската стая? :roll:
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот silver933 » 23 Апр 2015, 21:19

mangusta написа:
Lollipop написа:И аз ги харесвам на лорели, но само като вид, иначе не са с голямо качество, като им видиш цената и ти става ясно. :)

Хмм... според цената ли избираш :roll: а вие с какви мебели сте в детската стая? :roll:

Цената е от голямо значение, много ясно, особено ако търсиш качество. :) Ако искаш да ползваш дълго време мебелите в стаята е добре да бъдат качествени. А с тези модерни стикери, стаите могат бързо да се променят от бебешка, в момчешка и след това в тийн стая, като се налага да се сменя само леглото - евентуално и може би бюрото, да има място за компютър и за писане на домашни! :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Как си представяте идеалната детска стая?

Мнениеот Pipilota » 24 Апр 2015, 09:00

И аз искам синовете ми да имат идеална детска стая, но за момента не се получава :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта