Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот viking » 27 Май 2014, 10:34

Преди малко повече от месец имах щастието да стана баща, роди ми се момиченце. Много съм горд и с двете си момичета, но за съжаление, от както стана майка, с жена ми имаме големи проблеми! :oops:

Опитвам се да помагам с всичко, което ми е по силите. След като се прибера от работа задължително правя вечеря, не го приемам като задължение, защото обичам да готвя. Опитвам се да бъда истински баща, да се грижа и за малката, сменям памперси, къпем се, ставам нощем, гордея се с това, че съм отговорен баща, а не като повечето ми колеги :idea:

Проблемите идват от това, че имам нужда да излизам за по час с приятели, за по бира, нито обикаляме кръчми до сутринта, нищо просто малко разтоварване веднъж в седмицата. Писна ми да слушам, че съм лош баща и че водя ергенски начин на живот, затова искам да се допитам и до други бащи – колко често излизате вие, откакто ви се роди дете? :roll:
Жена ми никога не е била болезнено ревнива, но откакто стана майка е просто непоносима :evil: как е при вас, бащи имате ли такива проблеми с вашите жени? :?
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот dDedov » 27 Май 2014, 10:39

Няма начин да не те мрази жена ти, при положение, че е по цял ден с детето и все нещо има за правене! Това отшумява, особено ако поемаш отговорност за детето във възраст, в която и тя може да излиза с приятели, най-хубаво е когато стане достатъчно голямо, за да можете да открадвате достатъчно време и да излизате заедно ;)
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот YoLindi » 28 Май 2014, 11:52

Поздравления за момиченцето ти, но не си е честно, съгласна съм с жена ти! Нека мине малко време, замествай я максимално, давай й глътки въздух, понеже повече ще започне да откача и да се карате - гаранция! :idea:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот ivoblinc » 06 Юни 2014, 13:46

Мисля, че наистина трябва да се поставиш на нейно място, да я накараш да не се чувства уязвима и че ще може да те загуби, иначе нали знаеш депресии - ужас :oops:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Lollipop » 15 Ное 2014, 19:23

Защо не се споразумявате? С моя мъж сме се разбрали чудесно по въпроса, той си има мъжките вечери,а аз женски! Предложи й да ходи където иска и тя един ден сама, ако ще и събота или неделя да е,ако ще се чувства по-добре,след като си отговорен баща това не бива да бъде проблем :) Ние у дома излизаме често,кой когато иска,спорове няма, само гледаме да не се засечем в един ден без да сме се уговорили за детето :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот S_Milenska » 24 Ное 2014, 17:29

Мъжът ми си излиза толкова често, колкото и преди, не сме имали проблеми. Не мисля, че появата на детето трябва да бъде като тежест за нас. За щастие лесно се справяме с излизането. :roll: :mrgreen:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Mon_ton » 09 Дек 2014, 15:20

Ние с моя приятел още нямаме деца, но от както живеем заедно не сме променили начина си на живот - всеки излиза самостоятелно. разбира се, когато имаме дете поне си мисля, че ще се стараем винаги да има някой при него :mrgreen: :lol:
Но виждам много приятели, които просто не излизат, защото имат деца, според мен това е грешно, дори с децата си не излизат... :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Andrey » 15 Дек 2014, 15:22

Нямам деца, но забелязвам настина, че приятелите ми които са станали бащи не излизат изобщо или се случва веднъж в годината покрай коледните банкети... :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот S_Milenska » 16 Дек 2014, 13:51

Andrey написа:Нямам деца, но забелязвам настина, че приятелите ми които са станали бащи не излизат изобщо или се случва веднъж в годината покрай коледните банкети... :shock:

Нормално, хората стават по-ангажирани и по-затворени. ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Колко често излизате, откакто станахте бащи?

Мнениеот Mon_ton » 17 Дек 2014, 16:05

S_Milenska написа:
Andrey написа:Нямам деца, но забелязвам настина, че приятелите ми които са станали бащи не излизат изобщо или се случва веднъж в годината покрай коледните банкети... :shock:

Нормално, хората стават по-ангажирани и по-затворени. ;)

разбира се, това е отговорност, а и детето има нужда от баща си, може би ако се разбират с майката и делят времето си за отдих, така няма да има конфликт и всеки ще излиза повече :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron