Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава петно

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава петно

Мнениеот LEILA » 28 Май 2014, 12:37

Чували ли сте за това суеверие, аз наскоро разбрах за него и чак се притесних! :o :o
Значи една възрастна жена ми каза, че бременната не трябвало да краде, понеже където се пипнела после, щяло да остане петно на детето! :o :o :shock:

Не помня за тези месеци да съм откраднала нещо, освен ако не се считат сливите около къщите, че тогава децата не знам с какви петна трябва да се родят... :oops: :oops:
Вие чували ли сте за поверието за бременните и открадването, гледам да не вярвам много, но пък често се прокрадва съмнението, а ако е вярно, какво ли ще стане с децата? :roll: :oops:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава п

Мнениеот penny » 28 Май 2014, 12:50

При мен не се е случвало, но баба ми е разказвала, че едно време си е краднала една смокиня и майка ми има петънце на ръката с такава форма, от раждането до ден днешен :o но не се притеснявай де, те между къщите дръвчетата не се борят :lol:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава п

Мнениеот Joy_ » 29 Май 2014, 12:25

Майка ми като била бременна с мен си "крала" сини сливи от един съсед, баща ми е пошегувал, че човека я видял, тя се стреснала, пуснала всичко и си сложила ръцете в задните джобове на панталона, с който била. Сега имам две кръгли петна от двете страни на дупето :)
Joy_
 
Мнения: 2
Регистриран на: 29 Май 2014, 12:19

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава п

Мнениеот ramimni » 29 Май 2014, 12:41

Joy_ написа:Майка ми като била бременна с мен си "крала" сини сливи от един съсед, баща ми е пошегувал, че човека я видял, тя се стреснала, пуснала всичко и си сложила ръцете в задните джобове на панталона, с който била. Сега имам две кръгли петна от двете страни на дупето :)

Хахаха, много готино и сладко, дори не предполагах, че толкова хора имат такива белеци по рождение, ех тези бременни жени, много крадат :!: :!:
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава п

Мнениеот Dominator » 29 Май 2014, 16:58

:D абсолютно е вярно, аз имам грозде на вътрешната част на бицепса. Майка ми е била в болницата преди раждането и на съседното легло жената и дала грозде, но тя казала че не иска, а всъщност я е било срам. Когато тази жена е излязла да се разходи, майка ми посегнала към гроздето, но някаква санитарка влезнала, тя се стреснала и се направила, че се почесва по ръката. :mrgreen:
Аватар
Dominator
 
Мнения: 49
Регистриран на: 15 Фев 2013, 14:15
Местоположение: Варна

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава петно

Мнениеот Rali_hr » 27 Ное 2014, 11:41

Много интересно, аз не го знаех това, чувала съм, че ако се изплаши и се докосне някъде ще остане такъв родилен белег - петно, или пък ако ѝ се прияде нещо на жената и не го яде. На мен ми се ядяха едни суджуци, детето ми няма белег суджук за щастие :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава петно

Мнениеот Kaya » 04 Дек 2014, 17:54

Звучи колкото забавно, толкова и страшно! Внимавайте какво крадете и къде се пипате :lol:
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава петно

Мнениеот S_Milenska » 05 Дек 2014, 12:46

Май е истина, аз си откраднах 2 малинки и като ме сбараха се пипнах по бедрото, детето ми има две точки там :lol: :lol:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава петно

Мнениеот Pipilota » 08 Дек 2014, 10:02

Ако това е истина, явно и аз и майка ми сме били примерни жени - нищо не сме крали! Или ако сме, не са ни хващали :twisted: :lol:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Ако бременната открадне и се докосне, на детето остава петно

Мнениеот Slavena » 15 Яну 2015, 17:16

Много весело ми изглежда, освен да накарам една бременна позната да открадне нещо, та да видя истина ли е.
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта