По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Mon_ton » 07 Дек 2015, 12:53

S_Milenska написа:
silver933 написа:Те спомените могат да почнат да се трупат и още с разбирането, че жената е бременна :)

Така е, но е яко да се направят снимки, да се запази теста, да има нещо специално :) особено после може да остане и като спомен за детето, особено за сега родените, преди години нямаше такива неща.

Аз направих точно така, като история от къде се започна. :) най-напред снимка на мен и баща ѝ, след това снимка на теста (самия нещо реших, че няма как да се съхрани , дали с вермето няма да избелеят чертичките, затова снимах теста), от там нататък снимка от първия ехограф, снимката, която изпратихме на роднините и така ;) първата ѝ снимка и вяскакви такива сладки неща :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот S_Milenska » 19 Яну 2016, 16:49

Наистина страхотно си си запазила спомените от този толкова хубав период :) Сега ако бременувам отново бих била по-организирана в пазенето на спомените :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот silver933 » 19 Яну 2016, 17:26

Доста готини идеи, а има и много яки луксозни албуми, които вярно, че са малко скъпи, но се получава много добър ефект като се вземе някакъв такъв. :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Nightmare » 13 Фев 2017, 17:21

И аз си пазя доста неща - дневника, в който описах мерките му, когато се роди, всеки ден какво му давах да яде, всичко подробно. Пъпчето и косичката му също още ги пазя, не съм хвърлила първото :smile:, зъбчетата. Чак теста за бременност не пазя, но даже и дрешките още си стоят. Не мога да ги изхвърля или подаря, жал ми е.
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Malina » 17 Май 2017, 10:15

Аз така и не успях да си направя фотосесия с преждевременното раждане и спомени от бременноста така и нямам. :roll: Сега пазя доста неща, част от косичката, пъпчето й, първото изображение от ехографията :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Lili_pili » 17 Май 2017, 10:51

Когато забременя ще снимам всеки ден промените, които се случват с тялото ми. :mrgreen: Бих запазила и някои различни спомени,ако имам по-комични, свързани с бременността.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Kaya » 26 Май 2017, 14:16

Lili_pili написа:Когато забременя ще снимам всеки ден промените, които се случват с тялото ми. :mrgreen: Бих запазила и някои различни спомени,ако имам по-комични, свързани с бременността.

Това е много зарибяващо. Снимай се редовно, но е най-хубаво поне в края на бременността д аимаш една фотосесия ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта