По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот MollyDolly » 02 Юни 2014, 16:13

Бременността беше един от най-хубавите периоди в живота ми, а предполагам и в живота на повечето жени, затова и пускам темата в Дамски клуб. :idea: През първата бременност бях достатъчно изплашена, за да не мога да й се порадвам и да запазя по какъвто и да е начин хубавите спомени, за сметка на втората!

Понеже много обичам да пази дреболии, които ми навяват определени спомени, след като за втори път научих, че съм бременна пазя всяка вещ свързана с това :oops: – теста за бременност, ултразвукови снимки, снимки на растящия ми корем, по-късно и пъпчето, гривничката от родилното, косичка от първото подстригване и т.н.

По какъв начин вие запазихте хубавите спомени от бременността – водихте дневник, пишехте лексикон, снимахте се, водихте си блог или нещо друго? Разкажете за един от най-хубавите си периоди – бременността, как запазихте хубавите спомени от него, дами? :roll:
MollyDolly
 
Мнения: 309
Регистриран на: 18 Окт 2013, 12:18

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременностт

Мнениеот maminka » 02 Юни 2014, 16:18

И аз като тебе, Моли, когато забременях за пръв път бях много млада и наистина изплашена, дали ще мога да се справя, какво ми е позволено и какво - не!
По време на втората бях много щастлива - двойно, мисля, че благодарение на това, сега близнаците ми са относително спокойни хлапета, за разлика от голяма ми дъщеря!
Общо взето втората бременност премина еуфорично, но щастливо, заради това и не съм се сещала да запазя това щастие за някакъв по-късен период :| за хубаво или лошо, такова е ;)
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Kaya » 08 Яну 2015, 12:19

Бях много млада когато родих първото си дете и дори снимките от ултразвука не съм запазила, нито снимка бременна имам, наистина стресът е сериозен, особено ако сме били по-млади и неподготвени. Затова пък сега си мисля, един ден живот и здраве, ако имам още едно дете наистина ще запазя спомените свързани с бременността ;)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот silver933 » 08 Яну 2015, 12:55

Ходихме на фотосесия с жената, направи албум, който започва с наша снимка и теста, после направихме от тези модерните снимки ние двамата с + и после = 3 и ей такива, беше готино. Запазихме няколко снимки от ултразвука - първата, после първата със сърцето, когато се оформи на човек и непосредствено преди раждането. И така. :roll:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот S_Milenska » 08 Яну 2015, 13:46

silver933 написа:Ходихме на фотосесия с жената, направи албум, който започва с наша снимка и теста, после направихме от тези модерните снимки ние двамата с + и после = 3 и ей такива, беше готино. Запазихме няколко снимки от ултразвука - първата, после първата със сърцето, когато се оформи на човек и непосредствено преди раждането. И така. :roll:

О това е много хубаво! А аз почти никакви специални спомени нямам, нищо не съм направила, имам една две снимки като бременна и толкова.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Rali_hr » 08 Яну 2015, 14:24

По никакъв, и двете бременности дори и снимка не съм си направила, сега много ме е яд. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Kaya » 09 Яну 2015, 18:17

silver933 написа:Ходихме на фотосесия с жената, направи албум, който започва с наша снимка и теста, после направихме от тези модерните снимки ние двамата с + и после = 3 и ей такива, беше готино. Запазихме няколко снимки от ултразвука - първата, после първата със сърцето, когато се оформи на човек и непосредствено преди раждането. И така. :roll:

Накара ме направо да се размечтая! :oops: Ако ще имам такива спомени, бих родила поне още 2 деца!
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Malina » 10 Яну 2015, 10:55

И аз харесах идеята на Silver, звучи много готино! Когато забременя, ако шокът не е много голям и хормоните ми са в нормално положение, то тогава ще си направя хубави снимки и ще направя добърс помен за детето ми :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Malina » 10 Яну 2015, 11:06

Malina написа:И аз харесах идеята на Silver, звучи много готино! Когато забременя, ако шокът не е много голям и хормоните ми са в нормално положение, то тогава ще си направя хубави снимки и ще направя добър СПОМЕН за детето ми :)

Жалко, че не мога да си променя мнението във форума. :(
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: По какъв начин запазихте хубавите спомени от бременността?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Яну 2015, 11:11

По мое време не запазвахме спомените си от бременността :(
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта