Витамини Мерц съвместими ли са с кърменето?

Витамини и минерали, диетични и други храни - всичко, което допринася за добрия външен вид и перфектно здраве.

Витамини Мерц съвместими ли са с кърменето?

Мнениеот MerryPop » 04 Юни 2014, 12:28

Привет, искаше ми се да започна да пия Мерц, понеже косата ми започна да капе изключително много. :oops: Родих преди 3 месеца и от тогава е някакъв ад.

Преди 4 години, когато родих първото си дете не кърмих и положението беше по-добре, тогава не ме притесняваше да пия витамините Мерц, които наистина спасиха положението.
Сега обаче не знам дали тези витамини са съвместими с кърменето. :?

Последният ми вариант е да започна да пия отново витамините за бременни :roll: , но има наистина добри отзиви и от фризьорката ми, тя каза, че и на други нейни клиенти витамините Мерц са им помагали!
Дайте ми някакви съвети, как сте се справяли с косопада по време на кърмене, какви витамини пиехте, мога ли да се спася с Мерц и съвместим ли е с кърменето??? :?: :?: :?:
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Витамини Мерц съвместими ли са с кърменето?

Мнениеот donni » 04 Юни 2014, 12:32

Добре е да се консултираш с лекар! Но и аз избавих косата си от сигурно окапване с витамините за бременни, бях спряла само като родих за 2 месеца и като видях за какво идеше реч и какви кичури се свличат реших отново да започна да ги пия, сега се нормализираха нещата!
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Витамини Мерц съвместими ли са с кърменето?

Мнениеот Bambaa » 06 Юни 2014, 16:28

Лично на мен Мерц много са ми помагали и си ги пиех по схема - 3х2 за 3 месеца, а след това 3х1 за още 3 месеца, сега май пак трябва да започна, понеже от смяната на сезоните косата ми се бунтува и не иска да стои на главата ми :) :P
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Витамини Мерц съвместими ли са с кърменето?

Мнениеот woreirsis » 04 Фев 2015, 15:21

Последният ми вариант е да започна да пия отново витамините за бременни :roll: , но има наистина добри отзиви и от фризьорката ми, тя каза, че и на други нейни клиенти витамините Мерц са им помагали!
Дайте ми някакви съвети, как сте се справяли с косопада по време на кърмене, какви витамини пиехте, мога ли да се спася с Мерц и съвместим ли е с кърменето??? :?: :?: :?:
Our excellent online learn a language.com training programs lead you to success in the We also offer latest www.mica.edu and Nova Southeastern University with 100% success Quincy University
woreirsis
 
Мнения: 1
Регистриран на: 04 Фев 2015, 15:13

Re: Витамини Мерц съвместими ли са с кърменето?

Мнениеот draga.mihova » 04 Фев 2015, 15:35

woreirsis написа:Последният ми вариант е да започна да пия отново витамините за бременни :roll: , но има наистина добри отзиви и от фризьорката ми, тя каза, че и на други нейни клиенти витамините Мерц са им помагали!
Дайте ми някакви съвети, как сте се справяли с косопада по време на кърмене, какви витамини пиехте, мога ли да се спася с Мерц и съвместим ли е с кърменето??? :?: :?: :?:

Имам добри резултати от Мерц, на листовката не пише дали е съвместим или не с бременност и кърмене, предполагам, че няма да има проблеми. За всеки случаи се консултирай тук във форума с лекар, мисля, че тази тема ще ти е от полза или с фармацевта, но пише, че трябва да се приемат минимум 3 месеца :idea:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24


Назад към Хранителни добавки и биопродукти

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта