Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот Bambaa » 06 Юни 2014, 16:31

Много мразя чорапогащници от това се породи и темата. Точно в това време не върви да сложиш пола без чорапи, чорапогащници или жартиери, както казах много мразя чорапогащници, затова много се двоумя между жартиери и чорапи със силикона лента. :?

До миналото лято не носих поли и рокли, но миналата есен нещо ми щукна. Другото, което е въобще не ми харесва крак на босо в обувка, особено висока, съчетано с пола или рокля.

Та сега се чудя чорапи със силиконова лента ли е по-добрият вариант или жартиери. Мисля, че жартиерите ще са по-удобни, бедрата ми са доста слаби и не зная дали ще мога да си намеря подходящ размер чорапи със силиконова лента, тъй като до сега съм виждала само S/M или M/L. :roll:

Вие какво предпочитате да носите, дами, мисля, че и двете са равностойни по сексапил, така че не може да се мерят на този кантар, така че кое ви е по-удобно на вас? :?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот Ginger » 06 Юни 2014, 16:36

Като става въпрос за по-впита рокля или пола не е най-доброто решение жартиерите, има панделки, закопчалки, дантелки, стига да си уцелила добър размер на чорапите със силиконова лента, въпреки че и те са със дантела, не мисля че ще ти бъдат по-малко удобни от жартиерите ;)
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот moni.sparrow » 06 Юни 2014, 17:13

Ginger написа:Като става въпрос за по-впита рокля или пола не е най-доброто решение жартиерите, има панделки, закопчалки, дантелки, стига да си уцелила добър размер на чорапите със силиконова лента, въпреки че и те са със дантела, не мисля че ще ти бъдат по-малко удобни от жартиерите ;)

Може и да съм старомодна, но ми изглежда прекалено пошло и едното, и другото предпочитам чорапогащите, апък и повече топлят :P :D :D
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот borkova » 02 Мар 2017, 16:13

В по-топло време, при по-официален случай ми се е налагало да слагам чорапи със силиконова лента. Много са удобни и не те спарва, ако беше с чорапогащник. А и е секси, различно е усещането.
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот Monika_Spasova » 03 Мар 2017, 10:17

тези със силиконовата лента не се ли свличат?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот vanessa_ » 04 Мар 2017, 17:14

Monika_Spasova написа:тези със силиконовата лента не се ли свличат?

На мен ми се свличаха преди години, когато бях по-пълна,но вече нямам този проблем, стоят си на крака ми без проблеми. може би ако си по-пълничка ще се свличат и при теб, но като цяло са супер секси и удобни, макар че аз не виждам разлика от чорапогащника като топлина, защото те пак покриват почти целия крак.
vanessa_
 
Мнения: 337
Регистриран на: 10 Окт 2016, 13:41

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот Monika_Spasova » 04 Мар 2017, 17:54

vanessa_ написа:
Monika_Spasova написа:тези със силиконовата лента не се ли свличат?

На мен ми се свличаха преди години, когато бях по-пълна,но вече нямам този проблем, стоят си на крака ми без проблеми. може би ако си по-пълничка ще се свличат и при теб, но като цяло са супер секси и удобни, макар че аз не виждам разлика от чорапогащника като топлина, защото те пак покриват почти целия крак.

Е, не съм щека, но знам ли, няма да е красиво, ако ми се набръчкат по глезените... :roll:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот anetageorgieva » 05 Мар 2017, 18:11

И аз не обичам чорапогащници, но чорапите със силиконова лента супер много ми падат и се разместват.
anetageorgieva
 
Мнения: 119
Регистриран на: 08 Сеп 2016, 19:35

Re: Жартиери или чорапи със силиконова лента?

Мнениеот Lollipop » 06 Мар 2017, 14:35

И на мен не са ми удобни и много падат, секси са да те видят по тях, но няколко часа да се носят изпадат.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта