Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Andrey » 11 Фев 2016, 14:04

svetlozara написа:Снощи сънувах, че крада пари от портмонете по 2 лева хахаха и ме хвана продавача. :lol: :lol: :lol: После си тръгнах с едни 2 лв в джоба останали ама се върнах да му ги дам. :)
След това пък сънувах, че спасявам мишка. :lol: :lol: :lol: Беше нещо наранено животното, ама успях да го спася. :inlove: Някой ще ми тълкува ли? :jumpeveryone:

И аз си мислих, че аз сънувам странни сънища, ама явно не съм бил единствения луд.. :D
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот balsam » 15 Фев 2016, 12:42

Аз като сънувам нещо, проверя си го в съновника/ако открия точно това, което ми трябва/ и после не си давам зор да го запомня, че и да следя дали ще ми се сбъдне. За какво ли гледам и в тоя съновник? :mrgreen:
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Rali_hr » 15 Фев 2016, 16:43

balsam написа:Аз като сънувам нещо, проверя си го в съновника/ако открия точно това, което ми трябва/ и после не си давам зор да го запомня, че и да следя дали ще ми се сбъдне. За какво ли гледам и в тоя съновник? :mrgreen:

И аз това се чудя, само гадости пише там. :mrgreen:
Иначе аз снощи сънувах, че моя мъж купува нова кола, интересно обаче, че през това време се возеше на автобус. :mad:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот pavleta » 16 Фев 2016, 17:02

Аз спя като пън и почти нищо не сънувам или изобщо не помня какво сънувам :grin:
pavleta
 
Мнения: 467
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:33

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Pipilota » 17 Фев 2016, 10:52

Важното е да се научите да контролирате това, което сънувате. :) Ако искате да сънувате някой починал близък, може да пробвате, като си легнете рано, а преди лягане си спомните повече неща за този човек, не гледате телевизия и подобни.
След това,а ко искате може да седнете и да тълкувате какво ви е казал, което вече ще е странно.
А що се отнася до тълкуването на сънищата като цяло, за мен е абсолютна глупост. ;) Смятам, че хората които Не сънуват са благословени. :) Излишно напрежение са сънищата, не ни стигат страховете, докато сме будни, ами и сънища да ни тормозят.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот S_Milenska » 17 Фев 2016, 12:08

Pipilota, това не го знаех, дали наистина действа...
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот zagrijena » 22 Фев 2016, 15:25

Pipilota написа:Важното е да се научите да контролирате това, което сънувате. :) Ако искате да сънувате някой починал близък, може да пробвате, като си легнете рано, а преди лягане си спомните повече неща за този човек, не гледате телевизия и подобни.
След това,а ко искате може да седнете и да тълкувате какво ви е казал, което вече ще е странно.
А що се отнася до тълкуването на сънищата като цяло, за мен е абсолютна глупост. ;) Смятам, че хората които Не сънуват са благословени. :) Излишно напрежение са сънищата, не ни стигат страховете, докато сме будни, ами и сънища да ни тормозят.


Дори и да са ми близки, предпочитам да не сънувам мъртъвци :sad:
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Rali_hr » 22 Фев 2016, 15:43

zagrijena написа:
Pipilota написа:Важното е да се научите да контролирате това, което сънувате. :) Ако искате да сънувате някой починал близък, може да пробвате, като си легнете рано, а преди лягане си спомните повече неща за този човек, не гледате телевизия и подобни.
След това,а ко искате може да седнете и да тълкувате какво ви е казал, което вече ще е странно.
А що се отнася до тълкуването на сънищата като цяло, за мен е абсолютна глупост. ;) Смятам, че хората които Не сънуват са благословени. :) Излишно напрежение са сънищата, не ни стигат страховете, докато сме будни, ами и сънища да ни тормозят.


Дори и да са ми близки, предпочитам да не сънувам мъртъвци :sad:

Някои имат нужда и потребност понякога отново да видят този човек, тъжно е. :(
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот black » 23 Фев 2016, 12:30

Като сънувам починали близки хора, винаги се случва нещо лошо и вече си знам, поне психически се подготвям. Не че върши много работа подготвянето. :eek:
black
 
Мнения: 441
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:43

Re: Успявате ли правилно да тълкувате сънищата си?

Мнениеот Yarost » 26 Фев 2016, 21:20

black ,аз съм чувала, че това не е на лошо, а обратното.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта