Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Ваксини и имунизационен календар, лекарства и добавки, козметика, симптоми и здравни проблеми, посещение при лекар

Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Fancy » 28 Юни 2014, 14:50

За сега използвам най-необходимите ми бебешки козметични продукти и мисля нещата да останат така, сведени до минимум - гелче за къпане на мястото на бебешки сапун, мляко за тяло, кремче против подсичане и сега слънцезащитен крем.

Бабите и лелите стават все по-напористи и искат да купуват какви ли не бебешки козметички продукти, дори бяха открили бебешки парфюм :shock: което ми се вижда меко казано налудничаво! :o :o

Споделете кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти, за да зная, от какво наистина нямам нужда, например пудрата до колко ще ми бъде полезна през летните месеци :?
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот dessiblond » 28 Юни 2014, 14:54

За мен пудрата беше полезна, наистина добре подсушаваше през горещините, но съм чувала от доста мами, че им е била безполезна, но те подкрепям в това, че използваш колкото се може по-малко козметика за бебчето ти ;)
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Andrey » 06 Яну 2015, 13:57

Аз още си слагам пудра по ръцете и гърба, когато отивам на тренировки, защото като се изпотя и ми излизат пъпки, та представете си под памперса на бебето какво ще е по сред лято :)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Slavena » 06 Яну 2015, 17:37

Най-излишно ми беше бебешкото олио :)
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Snejna » 12 Яну 2015, 14:20

Slavena написа:Най-излишно ми беше бебешкото олио :)

И аз така и не му намерих приложение, накрая си мажех петите с него. :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Ваня Стойчева » 13 Яну 2015, 11:05

Това пък бебешкия парфюм чак е смешен и се учудвам, че някоя баба, които по принцип са привърженички на натуралните продукти биха ви накарали да си вземете.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Lollipop » 14 Яну 2015, 10:30

Ваня Стойчева написа:Това пък бебешкия парфюм чак е смешен и се учудвам, че някоя баба, които по принцип са привърженички на натуралните продукти биха ви накарали да си вземете.

Вярно е, че много често бебето мирише на повърнато мляко, но не трябва да се парфюмира, даже е извратено. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Ваня Стойчева » 09 Май 2017, 11:01

Ама как бебешки парфюм, минават години, и общо взето в пубертета започват да миришат хората, има време за ароматизиращи козметики.
Иначе за мен излишно винаги са били прекалено разнообразните продукти, ама за лице, ама за коса, ама за коремчето, ама за интимната област... може да се мине с едно бебешко кремче за навсякъде, ако няма проблеми.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Кои бяха най-излишните ви бебешки козметични продукти?

Мнениеот Валерия М » 14 Май 2019, 12:55

Аз не бях накупила много неща, затова - само пудрата. Лосиона за тяло, слънцезащитния крем и крема против подсичане си ги ползвахме редовно.
Валерия М
 
Мнения: 79
Регистриран на: 07 Дек 2018, 10:13


Назад към Здравето на децата

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron