Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот Snejna » 24 Юли 2015, 08:09

Мисля, че знаете какъв е моят отговор. :mrgreen:
Дори и прашинка да има и се ядосвам, не знам сигурно съм много педантична, но не ми харесва нищо да е разхвърлено, още по-малко на работното ми място, постоянно търкам с една мокра кърпичка, колегите ми вече ми се смеят! :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот Elica » 24 Юли 2015, 14:22

Азс и мисля, че с годините нещата се променят. Като сме тийнове ни е все тая как изглежда стаята, после се изживяваме като домакини, след това идват децата и хаоса означава малко спокойствие, след това децата заминават, остава само подреждането и самотата...
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот Lollipop » 10 Авг 2015, 10:21

Elica написа:Азс и мисля, че с годините нещата се променят. Като сме тийнове ни е все тая как изглежда стаята, после се изживяваме като домакини, след това идват децата и хаоса означава малко спокойствие, след това децата заминават, остава само подреждането и самотата...

Така е, но има и много подредени тийнове, които държат в стаята им да има ред, но е истина, че най-вече с появата на детето в едно семейство, то чистотата се променя доста. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Авг 2015, 12:39

И като тийн и в наши дни не мога да кажа, че съм подредена ни най-малко, за съжаление. Харесва ми да се усеща, че някъде там има живот, който кипи и прави бъркотия.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот magda » 10 Авг 2015, 13:53

rabotnata pchela написа:И като тийн и в наши дни не мога да кажа, че съм подредена ни най-малко, за съжаление. Харесва ми да се усеща, че някъде там има живот, който кипи и прави бъркотия.

Като тийнейджърка бях доста по-подредена, в момента нямам време да се занимавам с точното място на всяка вещ и не го смятам за необходимо, не, че е пълна кочина у дома, но има вещи, на които не мога да им намеря места или просто ми е удобно, когато са на видно място :| :D
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот Ваня Стойчева » 11 Авг 2015, 09:44

Аз обичам да ми подредено, а и като домакиня у дома не ми остава друго, освен да поддържам добър и чист дома ни, иначе би ме било срам и от мъжа ми и от децата и приятелите ни!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот mix_twix » 11 Авг 2015, 11:14

Ваня Стойчева написа:Аз обичам да ми подредено, а и като домакиня у дома не ми остава друго, освен да поддържам добър и чист дома ни, иначе би ме било срам и от мъжа ми и от децата и приятелите ни!

да и аз мисля, че който и да е незаивисмо жената или мъжа, ако си стои вкъщи трябва поне малко да поддържа прилично състоянието на къщатаа не да е кочина.:)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот Lili_pili » 11 Авг 2015, 11:22

С годините и аз си мисля, че всичко ще с епромени, а като напреднат и станем възрастни чистенето все ще ни убягва от погледа.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот qwerryyy » 11 Авг 2015, 13:50

Вече на разхвърленото му се казва творческии безпорядък,но аз си мисля, че в него има ред, който разбира само този, който го е създал, нали? :lol:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот kauda » 11 Авг 2015, 14:43

qwerryyy написа:Вече на разхвърленото му се казва творческии безпорядък,но аз си мисля, че в него има ред, който разбира само този, който го е създал, нали? :lol:

Точно това прави безпорядъка в иначе казано хаос! :)
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта