Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Полезни съвети и практични идеи за дома и градината

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот mimeto90 » 21 Авг 2015, 16:41

kauda написа:
qwerryyy написа:Вече на разхвърленото му се казва творческии безпорядък,но аз си мисля, че в него има ред, който разбира само този, който го е създал, нали? :lol:

Точно това прави безпорядъка в иначе казано хаос! :)

Но това с неразбирането, от своя страна отключва въображението на наблюдаващия като по този начин го до обогатява душевно ;)
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот mix_twix » 10 Фев 2017, 12:46

готино е , когато всичко ти е подредено, но е по-готино, когато ти е подредено-разхвърлено. За мен малко неща, оставени тук таме създават живот, странно се чувствам на педантично подредено място и се спичам. Когато има нещо тук, нещо там ти се провокира мисълта, човек се чувства добре и на мястото си. Иначе е малко в стерилна обстановка.
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот puhcheto » 16 Фев 2017, 16:06

Явно ще е от зодията, защото не обичам разхвърляното и все гледам всичко да е на мястото си :lol: . Но да тръгна да подреждам на чуждите работите, не го правя, всеки си има някакъв ред.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот уморена » 23 Фев 2017, 16:02

Има някои по-педантични и подредени хора, но като цяло малко творчески хаос не пречи. Но да не е прекалено, и все пак всичко е повече до човек, отколкото до зодия, но съм забелязала, че девите подреждат всичко - постоянно!
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот Nightmare » 01 Мар 2017, 13:30

Аз се чудя на някои хора как могат да намират каквото им е нужно, когато всичко около тях е с краката нагоре, буквално :smile: .
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот Stark » 14 Мар 2017, 13:06

На мен творческия безпорядък ми помага да работя, не обичам дами е стерилно и всичко подредено, да не усещам живот покрай себе си, обичам да имам различни неща, които ме успокояват и ме карат да се чувствам уютно. Не мисля, че някой трябва да дава квалификации за другите, какво им харесва и какво не, и да се чуди как да ги разбере, когато са избрали нещо. И аз не разбирам как може някой да живее по безвкусен и безинтересен начин, но не се меся, нали? :)
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот kauda » 28 Апр 2017, 14:55

Много зависи дали има вложен смисъл и подреждане на безпорядъка. Някои хора се задушават, ако имат много неща покрай тях, но на мен ми създава усещане за уют и се чувствам страхотно така.
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Творчески безпорядък или прилежно подредeна стая?

Мнениеот страстоцвет » 28 Апр 2017, 15:13

Предпочитам да имам пространство и всичко да ми е подредено, не разбирам как може да се затрупват хората с вещи и на това да му казват после уют. :???:
страстоцвет
 
Мнения: 98
Регистриран на: 06 Дек 2016, 09:40

Предишна

Назад към За дома – съвети и идеи

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта