Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Хранителни режими за регулиране на тегло, видове диети, хранене при заболявания

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот silver933 » 05 Юли 2016, 14:22

proffinka написа:Единствената хиртина с която аз отслабвам всеки ден е тренировки и гъвкава диета, която ми позволява да се храня с каквото си поискам стига да ми набавя определени макро-нутриенти.
Една от хитрините е, да се ядат по обемни храни, които все пак имат някаква нормална хранителна стойност.
Лакомията е враг.

Всичко друго са рекламни глупости целящи да ви вземат парите.

Ами разделното хранене не е ли достатъчно правилно, макар че съм съгласен, че и калориите имат голямо значение :)
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Rali_hr » 05 Юли 2016, 14:37

silver933 написа:
proffinka написа:Единствената хиртина с която аз отслабвам всеки ден е тренировки и гъвкава диета, която ми позволява да се храня с каквото си поискам стига да ми набавя определени макро-нутриенти.
Една от хитрините е, да се ядат по обемни храни, които все пак имат някаква нормална хранителна стойност.
Лакомията е враг.

Всичко друго са рекламни глупости целящи да ви вземат парите.

Ами разделното хранене не е ли достатъчно правилно, макар че съм съгласен, че и калориите имат голямо значение :)

Сега изгледах видеото, звучи си бая надъхващо, само някоя програма вземи препоръчай, която да брои калории вместо тебе. :bump:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот silver933 » 25 Авг 2016, 09:23

Тея не знам си какви нутриенти, много сложни. Да мислиш, да смяташ и подобни, то вярно, че всичко на тая земя е математика.. :) най-ефикасно си мисля, че може да станат такива диети, ако има примерно меню, да речем 10 неща за всеки ден, които са добре да се ядат, така хората ще знаят. Свалих и аз едно приложение да видя, от тоя сайт влезнах май... ако не се лъжа, към друго, дето дори нямаше домат да избереш, то беше кетчуп хайнц, то беше кво ли не.. :mrgreen: ма домати нямаше..
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Andrey » 30 Ное 2016, 12:19

silver933 написа:Тея не знам си какви нутриенти, много сложни. Да мислиш, да смяташ и подобни, то вярно, че всичко на тая земя е математика.. :) най-ефикасно си мисля, че може да станат такива диети, ако има примерно меню, да речем 10 неща за всеки ден, които са добре да се ядат, така хората ще знаят. Свалих и аз едно приложение да видя, от тоя сайт влезнах май... ако не се лъжа, към друго, дето дори нямаше домат да избереш, то беше кетчуп хайнц, то беше кво ли не.. :mrgreen: ма домати нямаше..

е, па няма да ядеш домати, ще ядеш модерни неща, кво е туй домат!
А за диетите, пробвайте някой път с някой диетолог бе, туко виж се получи! Нали хората за това са учили и със сигурност знаят как да ви помогнат да отслабнете, може да пробвате, пък после ще се чуе.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Guppy » 30 Ное 2016, 15:06

Аз отслабвам най-вече от месото, когато ям месо винаги свалям килограми и то не малко.
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот puhcheto » 01 Дек 2016, 11:00

Като ям без хляб отслабвам и си запазвам едни и същи килограми, не напълнявам.
Аватар
puhcheto
 
Мнения: 237
Регистриран на: 09 Юли 2015, 16:34

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот Kremiliya » 26 Яну 2017, 17:22

И аз пробвах без хляб, но не ми се получи изобщо. :roll: Пак съм си на същите килограми и не мърдам.
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот iwoni » 26 Яну 2017, 22:37

Преди години ми беше по-лесно с малко усилия - хляба ще намаля, плодове ще ям повече, ще пропусна някое ядене, и ефектът готов, килцата намаляват. Но сега не става толкова бързо и лесно :smile: . Вземат да се обаждат и някои здравословни проблеми и още повече усложнят работата. Налага ми се повече неща да изхвърлям от менюто си.
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот silver933 » 21 Фев 2017, 10:40

на младини всичко беше по-лесно, абе сякаш и не бяхме толкова гладни, по цял ден навън, ангажименти, приятели, излизания, какви ти приоритети да ни беше яденето, сега ни е най-важно да имаме качествена и вкусна храна, гледаме все как да се завъртим около масата. :mrgreen: И всяко изключване е голям зор...
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Кои са хитрините, с които отслабвате по-лесно?

Мнениеот qwerryyy » 21 Фев 2017, 14:44

Хитро е да се включат 3-4 ябълки към следобедната закуска, за да се замени вафлата с нея, първо се хапват 4 ябълки, после яж вафла, ако имаш място и желание. Ние като започнем диета почваме да изключваме "офф, това вечене мога да го ям, онова вече не мога да го ям", а трябва да бъде обратно, трябва да включваме храни - ябълки 3-4, морковена огромна салата с основното и постепенно да се изключат вредните храни.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

ПредишнаСледваща

Назад към Диети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта