Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот Malina » 05 Дек 2014, 17:26

Аз и през зимата не нося сутиен :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Нося само когато спортувам, защото не ми е удобно, иначе не нося въобще :)
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот Pipilota » 26 Юли 2015, 10:01

А тези със шръкналите гърди и зърна са друго нещо! Имам такава позната, на мен лично ми става неудобно като съм с нея, а тя се кефи, напомпана и със силикон! Разбирам понякога, по-ефирна и широка рокля позволява да сме без сутиен, но с прилепнали дрехи и зърната да са с една крачка напред, е не ме кефи!
На всички ни е топло, тук става въпрос за малко благоприличие. :!:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот Malina » 19 Яну 2017, 13:16

между другото безшевните сутиени са много удобни за жени с по-голям бюст, моя приятелка скоро ми препоръча, че сега след малката доста се деформираха гърдите ми и вече не мога да ходя без , както преди. Много съм доволна, взех си от Уайкики.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот zheleva212 » 19 Яну 2017, 14:32

Няма значение от сезона, аз винаги си нося сутиен. Не съм виждала зор през лятото заради сутиена :roll: . Да, изпотява се мястото, но чак да не може да се издържи...
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот rabotnata pchela » 19 Яну 2017, 15:10

Malina написа:между другото безшевните сутиени са много удобни за жени с по-голям бюст, моя приятелка скоро ми препоръча, че сега след малката доста се деформираха гърдите ми и вече не мога да ходя без , както преди. Много съм доволна, взех си от Уайкики.

и аз чух добри отзиви за тея безшевните! На мен ме запарват много и ме сърби инаправо се побърквам така!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот viking » 20 Яну 2017, 01:00

Като са безшевни означава ли, че нямат банели и приличат на спортните сутиени? Ако е така, аз не ги харесвам, харесва ми гърдите ми да са повдигнати и стегнати.
viking
 
Мнения: 243
Регистриран на: 27 Май 2014, 10:29

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот qwerryyy » 20 Яну 2017, 12:02

viking написа:Като са безшевни означава ли, че нямат банели и приличат на спортните сутиени? Ако е така, аз не ги харесвам, харесва ми гърдите ми да са повдигнати и стегнати.

Не, двете неща нямат нищо общо, отново имат подплънки и гърдите си стоят страхотно, но са далеч по-удобни.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот Malina » 09 Фев 2017, 17:02

На мен спортните са ми най-удобни, сега от както родих го осъзнах и занапред мисля да нося такива, има аспортни сутиени с подплънки, които не отстъпват по нищо на другите, дори държат гърдите заедно, което на мен ми харесва, разстоянието между гърдите не ми хареса, което се образуваше с обикновения сутиен, тези са перфектни.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот fairy » 10 Фев 2017, 10:32

На мен често закопчалките на сутиена ми попадат точно на гръбначния стълб, и като се облегна направо ме заболява някой път. Ако има как да го избегна това...
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Носите ли сутиени през лятото и от кой вид?

Мнениеот Pipilota » 03 Мар 2017, 10:01

fairy написа:На мен често закопчалките на сутиена ми попадат точно на гръбначния стълб, и като се облегна направо ме заболява някой път. Ако има как да го избегна това...

Вземи си предно закопчаване, може да са ти по-удобно, да ти каж ав много случаи това е далеч по-удобно от другите сутиени.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron