Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот donni » 10 Юли 2014, 12:06

Леле, наскоро говорих с майка ми на тази тема и останах разочарована, сломена, безмълвна. Майка ми е на 53 години и има нещо като приятелки, с които излизат наляво и дясно, а когато не са с майка ми, приятелките й ходят по мъже да златотърсят главите си :lol: :lol:

Разказваше ми доста лични неща за тях, от които и тя се възмущава и се чудим как е възможно подобно нещо. Уж тези жени и съответно мъже трябва да са вече улегнали хора, минали една златна възраст, за 50 години не може да не се осъзнаеш за какво иде реч и да живееш по този долен начин, като златотърсачки :shock: :shock: :shock:

Хайде, някак оправдавам младите момичетата, които се изживяват като златотърсачки, все можеш да кажеш, че са се объркали, че са нямали като деца или нещо като оправдание може да се намери и затова продават кой какво може стига да се сдобие с нещо ново, лъскаво и модерно, но това половин вековни хора :lol: :lol: да се превръщат в златотърсачки и то само заради спорт - не проумявам :o :o :o :o или аз греша - не е само за спорта, а защо иначе?

Защо според вас независимо от възрастта на жените все повече от тях се превръщат в т. нар. Златки или по-познати като златотърсачки?
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот LEILA » 10 Юли 2014, 12:17

Все повече се убеждавам и аз в това. Мой близък ходи по срещи с няколко различни жени, но всички към края на вечерта излизали с въпроса ще ми купиш ли еди-какво си :o :o и не говорим за жена на 20, 30 или 40 години, по-скоро 40+ :roll:
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот ramimni » 22 Юли 2014, 11:30

Как си го представяте някоя, мислеща себе си за дама, нищо че продава дрехи на пазара ще иска да се среща с беден мъж, който не може да й осигури нещата, за които само си е мечтала... толкова изпростели жени (а и мъже), толкова изпростели идеали :|
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот S_Milenska » 26 Ное 2014, 14:16

Аз си мисля, че и мъжете не са по-малко златотърсачи, само че те търсят един по-различен вид на това богатство, а жените знаят как да се възползват. За мен е под достойнството ми да искам от някой нещо, като толкова се нуждая от него ще спестя ли, заем ли ще взема - все ще измисля начин, но да искам ми е обидно. Вижте, вече ако имаш връзка с някой по-заможен, но говоря за истинска връзка, да се виждате всеки ден, да сте били поне 6-7м. заедно, мисля че е Ок да си позволиш нещо да поискаш, но нали с граници :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот Burborino » 26 Ное 2014, 19:22

Защото ценностната им система е тотално увредена и изродена...
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот Krum » 27 Ное 2014, 17:56

Защото е по-лесно, отколкото да се борят за живота си по друг начин :roll:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот Lollipop » 05 Дек 2014, 12:23

А мъжете мислите ли, че не го владеят това изкуство?! Да не мислите, че жените с пари срещат мъже, влюбени в тях самите и не се възползват от богатството? Стига вече... не е до пола, а до същността на човека, без значение мъж или жена!
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот rabotnata pchela » 08 Дек 2014, 10:34

Що за въпроси, не виждате ли в какви времена живеем, този, който има пари има всичко, останалите едва преживяват в живота. Така че мисля, че ням какво повече да ви кажа, всеки иска лесното. :|
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот Kaya » 15 Яну 2015, 12:15

Оставете жените, на нас ни е заложено май да търсим онзи, който ще се грижи за нас, но напоследък все повече мъже се превърнаха в златотърсачи, търсят си някоя, която да им осигури живота, докато те ходят да си скубят веждите.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Защо все повече жени се превръщат в златотърсачки?

Мнениеот Slavena » 15 Яну 2015, 17:18

Всичко е пари бе хора, ето защо, какво се чудите?
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта