Да станеш приемен родител – колко време би отнело?

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Re: Да станеш приемен родител – колко време би отнело?

Мнениеот Monika_Spasova » 02 Сеп 2015, 09:34

Викинг написа:
Kaya написа:Като станеш приемен родител, освен, че ти плащат за това, какво означава да си приемен родител? Във всеки един момент могат да вземат детето и да бъде осиновено, или като е в приемно семейство вече е там до навършване на 18г. или само за 1 година? :roll:

Предоставяш пълноценна семейна и възпитателна среда за едно лишено от такава дете. Кой нормален би го направил заради някакви си въшливи 300-400лв.?

Това да ти кажа хич не отговаря на въпроса, аз също съм любопитна, като приемен родител, това дете продължава ли да търси осиновители и т.н. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Да станеш приемен родител – колко време би отнело?

Мнениеот Викинг » 07 Сеп 2015, 01:37

Monika_Spasova написа:
Викинг написа:
Kaya написа:Като станеш приемен родител, освен, че ти плащат за това, какво означава да си приемен родител? Във всеки един момент могат да вземат детето и да бъде осиновено, или като е в приемно семейство вече е там до навършване на 18г. или само за 1 година? :roll:

Предоставяш пълноценна семейна и възпитателна среда за едно лишено от такава дете. Кой нормален би го направил заради някакви си въшливи 300-400лв.?

Това да ти кажа хич не отговаря на въпроса, аз също съм любопитна, като приемен родител, това дете продължава ли да търси осиновители и т.н. :)

Мисля, че да.
Аватар
Викинг
 
Мнения: 35
Регистриран на: 31 Авг 2015, 00:30

Re: Да станеш приемен родител – колко време би отнело?

Мнениеот Snejna » 06 Окт 2015, 10:27

Малко е неприятно, ако се наложи детето да напусне дома, но в крайна сметка, факта, че си му помогнал е страхотен.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Да станеш приемен родител – колко време би отнело?

Мнениеот tinkerbell » 18 Апр 2017, 16:24

Знам, че е ходене по мъките ако искаш да станеш приемен родител, камо ли да осиновиш дете. Просто е някакъв ад, а през това време детето седи по приюти или мизерства, вместо някои хора да му се радват и да го гледат като свое.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Да станеш приемен родител – колко време би отнело?

Мнениеот rabotnata pchela » 18 Апр 2017, 20:43

tinkerbell написа:Знам, че е ходене по мъките ако искаш да станеш приемен родител, камо ли да осиновиш дете. Просто е някакъв ад, а през това време детето седи по приюти или мизерства, вместо някои хора да му се радват и да го гледат като свое.

така е, има тук тема във форума за потребител, преди години, как се бори, за да се сдобие с дете .Много е трудно, много е глупаво в нашата държава, толкова деца стоят без дом и семейство, вместо д аим се осигурят, те почват да подбират и да търсят под вола теле!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта