Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот donni » 16 Юли 2014, 13:25

От скоро забелязвам, че все по-модерни стават това лято поли в стил 50-те и 60-те години. Да ви кажа, че винаги съм ги харесвала - ще излъжа, но има някои добри попадения.

Познавам доста момичета, които отказват да носят поли, не знам защо им е дискомфортно, предполагам, за да не се покаже нещо тук и там, но до това, което виждам като модерно е с дължина под коляното, така че не мисля, че би било проблемно.

А за тези дами, които обичат полите - кои са любимите ви модели, какви поли обичате да носите?
И съответно, понеже аз не съм много наясно - какви поли са модерни? Виждам какви ли не, започват от типа - солей и свършват с къси дънкови, като минават през типичната ретро мода на пола под коляното с висока талия - е, някой с коментар?

Лично аз съм комплексирана от килограмите, които все още свалям от бременността и не мога да си позволя да нося тези поли, които ми харесват, а кой е вашият любим модерен тип пола?
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот LaCoquine » 16 Юли 2014, 13:30

Сега съм си харесала една дълга до земята пола-панталон с висока талия, мисля, че са неотразими! Първо, че са широки и държат хладничко и второ те вталяват невероятно! ;) а модерно е понятие, което е всеобхватно в наши дни... и да, падам си много по високата талия независимо дали става въпрос за поли или панталони.
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот red_eyes » 17 Юли 2014, 11:21

Много обичам да нося поли чувствам се страшно свободна с тях. Имам една, която ми е най, най, най, ама най-любимата. Дълга е до земята с ниска талия има и две цепки, които стигат малко под коляното, супер обикновена и изчистена - памук и лен не знам в какво съотношение, но по-удобно нещо не съм имала, предполагам, че няма и да имам. Нямам идея какво е модерно, за мен е важно в какво се чувствам добре ;)
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот Pipilota » 30 Мар 2016, 10:07

Да, модата е по-скоро относителна, всяка жена е различна и харесва различно нещо. Аз много харесвам полите балон, не са за всеки, доста издуват, но на по-тънка талия стоят невероятно. :) Като цяло си падам по по-различните модели, хем да е изчистено, хем да има нещо, което да прави полата запомняща се. ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот analizatorka » 06 Апр 2016, 08:49

Аз май повече съм привърженичка на панталоните, рядко обличам пола. През лятото може и да наблегна на роклите :grin: . Много разкроените поли и рокли не ги харесвам, не на всяка фигура отиват.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Апр 2016, 09:54

Аз точно такива разкроени харесвам, защото държат по-хладно, а и падат свободно. Впитите поли постоянно изискват наместване.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот fawla » 08 Апр 2016, 10:46

На мен ми харесват всички видове, но определено не ми стоят много добре и избягвам, иначе ги харесвам.... Всички са много красиви, особено по-нестандартните видове са ми голямата любов.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот fairy » 08 Апр 2016, 10:53

Monika_Spasova написа:Аз точно такива разкроени харесвам, защото държат по-хладно, а и падат свободно. Впитите поли постоянно изискват наместване.


Аз точно правите поли харесвам. :wink: Правят краката дълги :grin: .
fairy
 
Мнения: 464
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:17

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот Snejna » 11 Апр 2016, 16:27

fairy написа:
Monika_Spasova написа:Аз точно такива разкроени харесвам, защото държат по-хладно, а и падат свободно. Впитите поли постоянно изискват наместване.


Аз точно правите поли харесвам. :wink: Правят краката дълги :grin: .

Красиви са, но много се вдигат и набират нагоре и постоянно едно опъване настава. Повече харесвам фееричните :)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какви поли обичате да носите, а какви са модерни това лято?

Мнениеот Kremiliya » 12 Апр 2016, 09:40

за съжалаение на по-пълничките като мен не им стоят добре много поли. Аз избирам по-широки рокли с висока талия, за да ми придават уж по-добра форма. :) Нямам голям избор :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Следваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта