Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот ivoblinc » 18 Юли 2014, 13:47

Разбирам, че синът ми е още малък, а нещата, на които в един момент трябва да го науча не са за възрастта му в момента, но искам да съм близък с него, а ми е трудно.

Вярвам, че нещата ще влезнат в норма след едно определено време, това ме и успокоява, но е добре бащата да е подготвен, за важните неща, които трябва да предаде на сина си!

Например, аз държа много на отговорността, ако го науча да бъде отговорен, след това няма какво да му мисля.
Много важно е да предам на сина си отношение към дамите, без да го превръщам в подлизурко.
И третото много важно е да науча сина си на стил във всяко едно отношение!

Да кажем,че това са първите и най-важни точки, които е редно да предам на сина си. Интересно ми е какво биха казали останалите бащи със синове тук, какъв е техният избор за нещата, които е редно бащите да предадат на синовете си!
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот dDedov » 18 Юли 2014, 13:53

За мен е много важно уважението, независимо какъв е човекът пред теб, важно е, че той е човек, а не пишлеме на 4 години да казва, че той е циганин и не може да си говорят по тази причина, такива деца съм виждал, че ми настръхва косата.
От друга страна като му дойде времето ще го науча, че халбата с бира никога не се изоставя недопита и най-вече да прави комплименти на жените за обувките им, това прави невероятно впечатление, ама не мазнярската, а готино :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот MGB » 24 Юли 2014, 16:23

отношението към жената, близките и приятелите, според мен това е от основно значение, да знае как, апък да прави после каквото намери за добре
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Andrey » 24 Ное 2014, 13:52

Важно е според мен да го научи да бъде истински готин мъж. Да не се скатава от "женската" работа, да уважава жените, да помага, да бъде отговорен и да носи последствията от думите си. Разбира се да го научи да рита топка, да скача и да кара колело :mrgreen: :!:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот mix_twix » 27 Яну 2015, 17:53

Редно е да си научим синовете как да бъдат истински мъже, работата е там, че ние трябва да ги научим на това, ако ние сме се научили от нашите. Друго важно е да ги научим да ритат здраво, да ритат топка и да вкарват кошове. :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Malina » 28 Яну 2015, 17:20

mix_twix написа:Редно е да си научим синовете как да бъдат истински мъже, работата е там, че ние трябва да ги научим на това, ако ние сме се научили от нашите. Друго важно е да ги научим да ритат здраво, да ритат топка и да вкарват кошове. :mrgreen:


Добре си обобщил! :)) Но това е то мъжкия поглед на нещата, а ако трябва една жена да пише, ще изпренесем от 10 кладенеца вода да измисляме разни сърцераздерателни неща. :lol:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот ivoblinc » 17 Фев 2015, 18:01

Malina написа:
mix_twix написа:Редно е да си научим синовете как да бъдат истински мъже, работата е там, че ние трябва да ги научим на това, ако ние сме се научили от нашите. Друго важно е да ги научим да ритат здраво, да ритат топка и да вкарват кошове. :mrgreen:


Добре си обобщил! :)) Но това е то мъжкия поглед на нещата, а ако трябва една жена да пише, ще изпренесем от 10 кладенеца вода да измисляме разни сърцераздерателни неща. :lol:

Сигурно е хубаво, ама какво се разбира под това "истински мъже", малко останаха, смятам, че съм един от тях, но до колко тази оценка е обективна :roll: е друг въпрос!
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Snejna » 17 Фев 2015, 18:05

ivoblinc написа:Сигурно е хубаво, ама какво се разбира под това "истински мъже", малко останаха, смятам, че съм един от тях, но до колко тази оценка е обективна :roll: е друг въпрос!


Ами ясно е какво - да го научиш как да се държи добре с жените, да помагаш, да не лъжеш ей такива неща ;) и да не ходиш на козметик, за да ти скубе веждите ;)
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Pipilota » 19 Фев 2015, 10:48

Отговорна задача а не всеки баща да направи сина си отговорен, да го научи на уважение към по-слабия, да го научи на държание, ако той е по-слабия. Да го научи на дипломация, да го научи да се съгласява с жените и да игнорира много говорене. :lol: :lol: :lol: Все мъжки неща! :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Кои са нещата, които бащите е редно да предадат на синовете си?

Мнениеот Lollipop » 19 Фев 2015, 11:16

Pipilota написа:Отговорна задача а не всеки баща да направи сина си отговорен, да го научи на уважение към по-слабия, да го научи на държание, ако той е по-слабия. Да го научи на дипломация, да го научи да се съгласява с жените и да игнорира много говорене. :lol: :lol: :lol: Все мъжки неща! :)

Особено да го научиш да игнорира женските приказки е доста важно и особено занимание, което не бива да се пренебрегва.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта