Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот nushi.kisyova » 18 Юли 2014, 16:43

Мисля, че бях гледала в предаването на Гала преди дооооста време някакъв алтернативен метод за подобряване на зрението. До колкото помня се състоеше в упражнения на очните ябълки, което първо не е сложно за изпълнение, второ може да го правиш навсякъде и трето не отнема кой знае колко време.

Силно се надявам, след като имаше толкова добри отзиви за този алтернативен метод, чрез който се подобрява зрението, наистина да той да е възможен, а не просто мит или в някакви страшно редки случаи.

Дали някой ваш близък случайно не е пробвал да подобри зрението си по този начин и да знае къде можем да го открием и по какъв начин да се сдобием с тези упражнения? Ще се радвам да науча повече и да махна тези очила веднъж завинаги :)
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот YoLindi » 18 Юли 2014, 16:47

Бях намерила преди подобна програма и не зная дали е била с всичките упражнения, но ми действаше добре, поне си беше отморително за очите. За съжаление не бях си изградила навика да ги правя след работа, например и така с времето съвсем съм забравила за тях, сега ме подсещаш, ако я намериш в пълния я вид програмата ще е супер да започнеш, но е необходимо постоянство
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот Mon_ton » 18 Фев 2015, 18:22

YoLindi написа:Бях намерила преди подобна програма и не зная дали е била с всичките упражнения, но ми действаше добре, поне си беше отморително за очите. За съжаление не бях си изградила навика да ги правя след работа, например и така с времето съвсем съм забравила за тях, сега ме подсещаш, ако я намериш в пълния я вид програмата ще е супер да започнеш, но е необходимо постоянство

Сети се какви са били и сподели моля ти се! Много ми се ще да правя такива упражнения за отмора на очите ми, защото страшно много ги тормозя на работа :(
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот mix_twix » 24 Фев 2015, 16:22

По-скоро вярвам, че може да настъпи някаква промяна с промяната в начина на хранене, отколкото чрез упражнения, ама все пак някой, който е пробвал да каже ;)
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот Ваня Стойчева » 24 Фев 2015, 16:52

Бих предпочела да използвам и аз някакви хранителни добавки, отколкото упражнения, не вярвам много на подобни истории как с вглеждане на страни или задържане на погледа повече време може да подобри зрението ни и едва ли не да свалим очилата. :geek:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот Elica » 24 Фев 2015, 17:49

Аз съм склонна да вярвам, че може по такъв начин да се подобри зрението и дори да се подобри и концентрацията, затова не бъдете толкова скептични и крайни преди да пробвате!
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот Mon_ton » 16 Май 2017, 10:08

Чували ли сте за Мирзакарим Норбеков? Той твърди, че чрез силата на мисълта и някои упражнения, могат да се свалят очилата, мой познат пробва и се отказа, защото всеки ден очилата вече не му бяха в подходящия диоптър! Не е за вярване, но явно действа, аз бих се опитала да следвам методите му, защото усещам, че имам проблеми със зрението.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот qwerryyy » 16 Май 2017, 11:32

Почти невъзмжно ми звучи на мен, да може по такъв начин да се подобри зрението, с упражнения и внушения! :shock:
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Възможно ли е подобряването на зрението с алтернативни методи?

Мнениеот Rali_hr » 03 Сеп 2018, 12:15

Ако има начин бих се пробвала, зрението ми се влошава в последно време, така го и усещам, вечно ме боли главата, не виждам добре, винаги ми се мъжделее погледа и то най-вече, когато съм на компютъра.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта