Магнитни колани – доволни ли сте от действието им? Коя марка сте използвали?

Апарати, аксесоари и уреди с медицинска или козметична употреба - задайте своя въпрос и вижте повече мнения.

Магнитни колани – доволни ли сте от действието им? Коя марка сте използвали?

Мнениеот nushi.kisyova » 21 Юли 2014, 11:13

Здравейте! От известно време, не зная дали се дължи на тренировките, но кръста започна много да ме боли. Не го усещам като сецнато да не мога да мръдна, а по-скоро като схванато.

Предполагам и на доста от вас се е случвало това, но на мен ми е голяма мъка да го търпя и сега се чудя какво да го правя, дали да купувам разни мазила или от тези магнитни колани, които ми изглеждат доста по-надеждни от мазилата. :?
Сега като ходя на тренировки се опитвам максимално да пазя кръста, да не го натоварвам, но това май е невъзможно, единствено в легнало положение не го товарим, нали?

Надявам се някой да е ползвал тези магнитни колани и да ми сподели колко бързо е усетил действието им, също се чудя и на коя марка да купя, има поне 2 или 3 вида, само че под различни имена - пояси, колани. Дайте ми съвет!
nushi.kisyova
 
Мнения: 252
Регистриран на: 19 Ное 2013, 12:42

Re: Магнитни колани – доволни ли сте от действието им? Коя марка сте използвали?

Мнениеот magda » 21 Юли 2014, 11:16

Майка ми си е купила, преди доста време един такъв магнитен колан, Здраве, май се казваше фирмата, та обикновено спи с него, но понеже я боли и докато е на работа си го носи в чантата за всеки случай :D :D явно щом търчи с него й помага, не съм я питала :roll:
magda
 
Мнения: 285
Регистриран на: 30 Юни 2014, 13:07

Re: Магнитни колани – доволни ли сте от действието им? Коя марка сте използвали?

Мнениеот Bambaa » 23 Юли 2014, 10:16

Да ви кажа честно не съм срещала човек, който да е наистина доволен от магнитните продукти, било то наколенки, колани, накитници, гривни... вие какво ще кажете? :?
Аватар
Bambaa
 
Мнения: 590
Регистриран на: 30 Апр 2014, 16:28

Re: Магнитни колани – доволни ли сте от действието им? Коя марка сте използвали?

Мнениеот Rali_hr » 01 Дек 2014, 12:57

Никога не съм ползвала и дано да не ми се налага де, но и аз съм останала с впечатлението като слушам различни хора, че не са доволни, но аз си мисля, че може би става въпрос повече за това, че не са постоянни в носенето им.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Магнитни колани – доволни ли сте от действието им? Коя марка сте използвали?

Мнениеот Rali_hr » 01 Дек 2014, 12:57

Никога не съм ползвала и дано да не ми се налага де, но и аз съм останала с впечатлението като слушам различни хора, че не са доволни, но аз си мисля, че може би става въпрос повече за това, че не са постоянни в носенето им.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54


Назад към Медицински принадлежности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта