Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот m.vulev » 22 Юли 2014, 15:32

Здравейте.
Преди известно време започнах да губя сексуалната си мощ и съответно започнах още повече да се притеснявам от това и състоянието ми се задълбочи.
Имам постоянен партньор и съм в крайно положение, тъй като тя често иска да правим секс, но мощта ми е някъде погубена. Не зная дали е благодарение на жегите или по други причини, но се надявам в най-кратки срокове да се оправи.

Съмнявам се, че сексуалната мощ може да се възвърне сама, трябва да й помогна, за да я усиля, а съм убеден, че в народната медицина съществуват билки, които ще ми помогнат за това.

Разчитам на вас да спра да разочаровам партньора си и да ми кажете какви билки могат да ми помогнат да усиля сексуалната си мощ и да забравя завинаги за този дискомфорт! :oops: :oops:
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот dDedov » 22 Юли 2014, 15:54

Дядо ми едно време ме съветваше, че ако стане нещо такова чая от люцерна много помагал, както и от магарешки бодил :idea: :idea: намери рецепта, не съм пробвал, но не вярвам да е само мит това ;)
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот dessiblond » 05 Авг 2014, 12:32

знам за една рецепта, но няма как да я пробвам на себе си, за да ти кажа дали действа, до колкото знам е само за мъже :D - 1 чаша вода се кипва, слага се 1 с.л. лимонов сок, ври за минутка, след това добавяш 1 с.л. джоджен, запарва се 5 мин. и се пие.
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот Lollipop » 01 Дек 2014, 11:14

dDedov написа:Дядо ми едно време ме съветваше, че ако стане нещо такова чая от люцерна много помагал, както и от магарешки бодил :idea: :idea: намери рецепта, не съм пробвал, но не вярвам да е само мит това ;)

Гледай ти какви неща си говориш с твоя дядо :Р :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот irka » 06 Апр 2016, 16:36

Чувала съм, че босилекът помага на мъжете в това отношение, както и тиквеното семе. Тези са доста достъпни, иначе комбинация от жен шен, родиола и корен от мака също се препоръчва. Има и доста храни афродизиаци :grin: , пробвайте, нищо не пречи :grin: .
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Апр 2016, 10:56

dessiblond написа:знам за една рецепта, но няма как да я пробвам на себе си, за да ти кажа дали действа, до колкото знам е само за мъже :D - 1 чаша вода се кипва, слага се 1 с.л. лимонов сок, ври за минутка, след това добавяш 1 с.л. джоджен, запарва се 5 мин. и се пие.

Брейййй :shock: Дали "помага"? :)
много интересно, това ще го пробвам! :lol:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот iwoni » 07 Апр 2016, 15:39

Ваня Стойчева написа:
dessiblond написа:знам за една рецепта, но няма как да я пробвам на себе си, за да ти кажа дали действа, до колкото знам е само за мъже :D - 1 чаша вода се кипва, слага се 1 с.л. лимонов сок, ври за минутка, след това добавяш 1 с.л. джоджен, запарва се 5 мин. и се пие.

Брейййй :shock: Дали "помага"? :)
много интересно, това ще го пробвам! :lol:


И аз не съм мъж, но тази рецепта доста ме съмнява да оказва изобщо някакъв ефект за каквото и да било :mrgreen: !
iwoni
 
Мнения: 483
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:14

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот Krum » 07 Апр 2016, 16:16

Довечера ще изпия един джоджен и ще ви кажа, но се съмнявам това да ми помогне за нещо.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот balsam » 08 Апр 2016, 10:10

Krum написа:Довечера ще изпия един джоджен и ще ви кажа, но се съмнявам това да ми помогне за нещо.


Подейства ли джоджена? :grin: Превърна ли се в полов атлет снощи?
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Знаете ли за билки, които биха могли да усилят сексуалната мощ на мъжа?

Мнениеот fawla » 08 Апр 2016, 10:42

balsam написа:
Krum написа:Довечера ще изпия един джоджен и ще ви кажа, но се съмнявам това да ми помогне за нещо.


Подейства ли джоджена? :grin: Превърна ли се в полов атлет снощи?

Интересно, ако го е изпил, а е бил сам у тях какво ли е правил после! :cool: :lol:
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта