Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот MGB » 23 Юли 2014, 12:37

Не успях да се стърпя... но преди време бяхме спорили с една потребителка във форума за нуждата от всички джаджи, които ни предлага съвременния свят, включително таблети и смартфони.

Е, днес намирам статия, в която пише, че няма значение дали е таблет или смартфон, в крайна сметка от синята светлина, която излъчват, хората започват да изпитват чувство на глад, а това се засилва съответно, когато използваш и двете :lol: е, моето заключение е - модерни и дебели :D и да, тържествувам! :D :D :D

Забелязали ли сте, дори след като сте се нахранили наскоро, отново да изпитвате чувство на глад, след прекарано време пред таблет или смартфон?
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот zheleva212 » 23 Юли 2014, 12:45

Хаха ами аз обичам да си хапвам с и без таблет или смартфон, така че моето мнение не е особено реално :D но е съвсем възможно това да е истина, аз мисля, че нарушенията в съня, пак са резултат на подобни злоупотреби
zheleva212
 
Мнения: 383
Регистриран на: 20 Ное 2013, 16:51

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот николаев » 04 Авг 2014, 12:41

такива заключения са прекалено дръзки, за да се разпространяват толкова смело, аз съм кажи-речи по цял ден с телефон или таблет в ръка, защото работата ми го изисква и за щастие още съм си слаб :)
николаев
 
Мнения: 110
Регистриран на: 11 Мар 2014, 14:46

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот Mingly » 12 Яну 2015, 00:09

Мисля, че смартфон е по-удобен. Купих моя LG Nexus в http://shtepsel.bg/ и доволни от всичко в този телефон.
Mingly
 
Мнения: 3
Регистриран на: 11 Яну 2015, 23:57

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот Lollipop » 12 Яну 2015, 10:31

Боже :))) Не изпитвам повече глад когато използвам таблета или телефона, пък и не се замислям сега заради таблета ли огладнях.. :lol: :lol: :lol: :lol:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот Pipilota » 19 Яну 2015, 10:35

Хаха, това е някаква абсолютна глупост, не мога да се убедя, че е истина просто. Ако съм гладна, то таблета няма да е този, който да ме накара да посегна към храната ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот Krum » 19 Яну 2015, 17:46

От други неща огладнявам, не и от таблета или телефона, не виждам никаква връзка, особено пък ако правиш нещо, което ти е интересно последното, за което ще мислиш, ще бъде храната.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Мар 2016, 13:42

Доста абсурдно заключение ми е това, надали е от светлината на екрана, по-скоро от бездействието по това време, същото се получава и когато гледаме филм и имаме желание все да хрупаме нещо, или пък от нямане на какво да правим, следва същия резултат.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот irka » 12 Мар 2016, 14:33

Виждам някаква логика в това твърдение единствено, ако гледаш по телефона или таблета някакви страхотно изглеждащи вкусотии и поради причината, че не можете да се докопате до тях, да се задоволите с това, което имате в хладилника си. :mrgreen:
irka
 
Мнения: 467
Регистриран на: 19 Яну 2016, 11:03

Re: Таблет или смартфон, какво е значението, все се дебелее?

Мнениеот Malina » 04 Окт 2017, 15:54

И да ги гледаш такива храни, няма как да ти се преяде, аз докато съм на диета, гледам без проблем различни рецепти, никога нищо не ми се е преяждало.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта