Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот Mon_ton » 22 Окт 2015, 10:57

А ня кой наясно ли е какво точно е лечението и какво им се оправя с такава продецура, какво представлява?
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот dDedov » 22 Окт 2015, 17:01

Mon_ton написа:А ня кой наясно ли е какво точно е лечението и какво им се оправя с такава продецура, какво представлява?

Доколкото съм виждал има уред, с който се премахват безболезнено, но са необходими повечко от 1-2 процедури.
dDedov
 
Мнения: 71
Регистриран на: 27 Фев 2014, 13:28

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот penny » 23 Окт 2015, 10:55

dDedov написа:
Mon_ton написа:А ня кой наясно ли е какво точно е лечението и какво им се оправя с такава продецура, какво представлява?

Доколкото съм виждал има уред, с който се премахват безболезнено, но са необходими повечко от 1-2 процедури.

Мисля, че се правеше с някакъв лазер, но дали не гори, въпреки че в момента няма кой знае какви пречки, т.е. не е лято...
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот belleville » 23 Окт 2015, 16:54

penny написа:
dDedov написа:Доколкото съм виждал има уред, с който се премахват безболезнено, но са необходими повечко от 1-2 процедури.

Мисля, че се правеше с някакъв лазер, но дали не гори, въпреки че в момента няма кой знае какви пречки, т.е. не е лято...

Доколкото съм запозната съвременните методи се състоят от модерни лазерни системи, но когато става дума за капиляри на краката, освен консултация, трябва да се назначи и доплерово изследване ;)
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот chiZzY_biZzY » 04 Апр 2017, 12:21

Капилярите са първия знак за проблеми с вените и предпоставка за разширени вени, преди да се премине към лечение е добре да се говори със съдов хирург.
chiZzY_biZzY
 
Мнения: 123
Регистриран на: 23 Мар 2017, 16:47

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот BettyBoop » 04 Апр 2017, 14:50

А на мен ми се случва, да ми се появяват сами синки по ръцете, без да има капиляри или вени , такива видими и без да съм се удряла. Това от какво става?
BettyBoop
 
Мнения: 27
Регистриран на: 03 Апр 2017, 19:40

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта