Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот Nightmare » 24 Юли 2014, 10:07

През годините започнаха да ми се появяват разширени и видими капиляри, първо по лицето, сега вече имам и по краката :(
Не съм чувала дали могат да се премахнат с нещо, въпреки че упорито разпитвах. Един ден ходих по друг повод при личната и я питах и за това, тя ми каза, че предполага, че е по наследство и няма как да се махнат.
Това ме отчая, но малко след това научих, че приятелка си е правила маска със суров картоф и още нещо /но не помня какво/ за премахване на видимите разширени капиляри и е имало някакъв ефект, но е трябвало доста упорство.

Премахвали ли сте някога и въобще възможно ли е да се премахнат видими разширени капиляри по някакъв начин и ако някой е чувал тази рецепта със суровия картоф ще му бъда благодарна, ако сподели как я прави :!:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот annydance » 24 Юли 2014, 10:09

и аз имам този проблем и не вярвах, че има нещо, което да поправя такива капиляри, благодаря за споделената маска, аз мисля да я пробвам само с картоф, докато се намери инфо за другата част от маската :D но под каква форма трябва да бъде на колелца, настърган или само със сока от картофа
:?:
annydance
 
Мнения: 445
Регистриран на: 06 Ное 2013, 14:13

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот Nightmare » 24 Юли 2014, 10:12

извинявай, забравих да се уточня - картофа е настърган и се поставя на зоната, която те тревожи, само че не знам в каква комбинация :oops:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот m.mitreva » 24 Юли 2014, 10:31

Доста природни средства съм пробвала, но никое нямаше ефект. Помогна ми http://apteka.framar.bg/22002185/%D1%85 ... %B3%D1%80-
m.mitreva
 
Мнения: 3
Регистриран на: 16 Май 2014, 13:59

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот dessiblond » 24 Юли 2014, 10:57

m.mitreva написа:Доста природни средства съм пробвала, но никое нямаше ефект. Помогна ми http://apteka.framar.bg/22002185/%D1%85 ... %B3%D1%80-

леле, наистина имало нещо, което помага и аз не го вярвах, появиха ми се малко такива грозотийки след раждането и си мислих, че нямат махане, много благодаря!
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот fina » 24 Юли 2014, 22:04

С никакви мазила, билки и лекарства не можеш да ги махнеш. Аз имах на носа с какво ли го мазах, какво ли не правих и нищо. Накрая се реших да го махна с лазер и не съжалявам, понеже беше на 3-4 години и беше голям с много разклонения ме боцнаха 2-3 пъти. Ходих 2 седмици с малка лилава точка, мазах с фактор 50 и сега няма и следа.
fina
 
Мнения: 3
Регистриран на: 07 Юни 2014, 03:11

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот Lyomi » 25 Юли 2014, 11:54

fina написа:С никакви мазила, билки и лекарства не можеш да ги махнеш. Аз имах на носа с какво ли го мазах, какво ли не правих и нищо. Накрая се реших да го махна с лазер и не съжалявам, понеже беше на 3-4 години и беше голям с много разклонения ме боцнаха 2-3 пъти. Ходих 2 седмици с малка лилава точка, мазах с фактор 50 и сега няма и следа.

Хехеее, ама виж, то с лазер всеки може :mrgreen: работата е да се размине на тънко, въпреки че всичко евтино излиза скъпо в крана сметка
Lyomi
 
Мнения: 296
Регистриран на: 28 Окт 2013, 16:03

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот Mon_ton » 26 Ное 2014, 10:41

Не съм имала, но наистина не са приятни, особено ако са на място, на което се виждат. Не знаех обаче, че се махат поне с лазер, мислех си, че си стоят там вечно :)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот Fancy » 25 Сеп 2015, 13:21

Mon_ton написа:Не съм имала, но наистина не са приятни, особено ако са на място, на което се виждат. Не знаех обаче, че се махат поне с лазер, мислех си, че си стоят там вечно :)

На мен ми се появиха след бременността и ме интересува, ако имате идеи за цените :roll:
Fancy
 
Мнения: 497
Регистриран на: 19 Окт 2013, 11:25

Re: Възможно ли е да премахнем видимите разширени капиляри?

Мнениеот moni.sparrow » 29 Сеп 2015, 12:17

Fancy написа:
Mon_ton написа:Не съм имала, но наистина не са приятни, особено ако са на място, на което се виждат. Не знаех обаче, че се махат поне с лазер, мислех си, че си стоят там вечно :)

На мен ми се появиха след бременността и ме интересува, ако имате идеи за цените :roll:

Адски много зависи от от града, клиниката, но като цяло не са особено скъпи доколкото си спомням :roll: т.е. поносимо си е, като се има предвид, че ефектът е траен, т.е. не е като фотоепилацията или нещо такова :idea:
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Следваща

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron