В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот mimeto90 » 06 Авг 2014, 14:35

Казано честно, когато излезем вечер по заведенията виждам масово жени, които лично на мен са ми просто отблъскващи. Не мога да намеря друга по-подходяща дума, сещате се - изкуствени нокти, изкуствена коса, изкуствени мигли, прекалено много грим, прекалено разголени.

Странното в ситуацията е, че мъжете не ги намират за такива или поне това виждам аз, за тях това е привлекателното :shock: а мен по-скоро биха ме нарекли парцалана - дънки, кецове и фанелка :oops: , но не мога да прежаля съществото си да изглеждам по подобен "привлекателен" за някого начин. :o :lol:

Именно заради това се ориентирах и към вас - мъжката част на форума, искаше ми се да ви попитам, какво всъщност може да ви отблъсне във вида на описаните по-горе жени, в това намирате ли нещо привлекателно? И в какъв момент една жена в стремежа и желанието си да бъде привлекателна се оказва отблъскваща за вас?
mimeto90
 
Мнения: 449
Регистриран на: 18 Дек 2013, 13:15

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот m.vulev » 06 Авг 2014, 14:40

Тези жени за мен са поддържани, което автоматично и нормално е да ги прави привлекателни. Що се отнася до натъртеното "изкуствени" нали там е схемата на всички жени, всичко изкуствено да изглежда естествено, така че да им подхожда ;)
m.vulev
 
Мнения: 182
Регистриран на: 16 Дек 2013, 13:11

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Ivaylo » 06 Авг 2014, 14:45

Много мразя силно гримирани жени, това ме отблъсква. Не знам защо така акцентират върху фалшивия външен вид.
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот LaCoquine » 06 Авг 2014, 16:53

а мен много ме смущават младите дами облечени като лели, които не могат да вървят на петнадесет сантиметрови токове, от които имат около 250 чифта, но все пак не могат да вървят, може и да не могат да стоят на тях :lol:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот silver933 » 15 Ное 2014, 19:05

Тези момичета са по-скоро украшение за мъжете, за съжаление имам позната,която от прекрасно момиче се превърна точно в това, разголени снимки, зверски грим и парадиране с фитнес по къси панталонки,токова поведение тип продан по-скоро обиждащо,отколкото привлекателно, не знам защо млади момичета го правят това нещо.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Mon_ton » 24 Ное 2014, 16:09

О, границата на сексапила и пошлото е много тънка, може да се случи така,че вместо да изглеждаме добре изглеждаме зле. А и не само външните фактори са от значение, поведението също повлиява привличането. :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Andrey » 29 Дек 2014, 14:13

Оо, тази граница изобщо не е далечна, нито е лесна за преминаване, но жените как успяват, чак се чудя. Сега масово виждаме на улицата нещо средно между мъж, жена и травестит :lol: И това се смята за много вървежно и красиво... :shock:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот Snejna » 30 Дек 2014, 16:16

Жените напоследък изглеждат все по-зле, незнам кое го налага, чалгата, мъжете ли.. кое?
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот S_Milenska » 30 Дек 2014, 16:34

МНого грим винаги е грозен, то не е прикриване на лицето, най-накрая самата жена не може да се познае. Аз не харесвам, когато прекалят жените с мазилата по лицето си и накрая не се вижда нищо от кожата им и като сложим и малко изкуствени мигли - "красота"!
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: В какъв момент жените в желанието си да бъдат привлекателни стават отблъскващи?

Мнениеот mix_twix » 06 Яну 2015, 18:05

Гримът е направил лоша шега на много жени :Р
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron