Колко чести и колко стриктни са проверките на храните в ДГ?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Колко чести и колко стриктни са проверките на храните в ДГ?

Мнениеот Локумът » 08 Мар 2017, 12:33

pravilno написа:Достатъчно често си ги проверяват градините според мен, не съм чувала да има проблеми с храната или са много по-малко тези случаи, отколкото на други места като лагери и подобни.

То ако е същото като полагерите ще е страшно, но може би за там трябват повече проверки, от Боровец и Пампорово години наред се връщат болни деца...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Колко чести и колко стриктни са проверките на храните в ДГ?

Мнениеот asdddwww » 25 Май 2017, 10:50

Надали проблем има с храната, по-скоро проблемите идват от тормоза в градините, яденето лесно, все ще са нахранени децата. А и те имат сключени договори. Храната в училищата, която е безплатната закуска е гадна вече.
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Колко чести и колко стриктни са проверките на храните в ДГ?

Мнениеот bob_care » 25 Май 2017, 12:39

МНого се пвръзнасяте, ние да не сме яли по-хубава храна от тяхната, ядяхме същите неща, че и имаше в супите ни и кожи и кости. Има достатъчно проверки и в градините се внася и осигурява това ядене, което се внася и осигурява и на другите места.
bob_care
 
Мнения: 30
Регистриран на: 11 Апр 2017, 14:19

Re: Колко чести и колко стриктни са проверките на храните в ДГ?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Май 2017, 17:46

Аз от нашата детска градина съм доволна, но истината е, че никога не съм знаела какво ядат там. Има списък, но какво включва никой не знае. З ащастие, нямаше колбаси и кайми, но в училище ядат масово филии със салами.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron