Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Мнениеот Krum » 07 Юли 2016, 13:03

analizatorka написа:Абе има и жени, които се прехласват по гърдите си :lol: . Оглеждат ги, кефят им се или си слагат силикон, зада им се кефят после :lol: . А мъжете сигурно не могат да си представят света без женските гърди.

Със сигурност не можем :) Важно е да се виждат гърдите на жените. На мен са ми слабо място :)
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Мнениеот silver933 » 29 Авг 2016, 15:24

Krum написа:
analizatorka написа:Абе има и жени, които се прехласват по гърдите си :lol: . Оглеждат ги, кефят им се или си слагат силикон, зада им се кефят после :lol: . А мъжете сигурно не могат да си представят света без женските гърди.

Със сигурност не можем :) Важно е да се виждат гърдите на жените. На мен са ми слабо място :)

То и на мен са ми слабо място! А и жените си знаят как да ни използват, за да ни накарат да се чувстваме привлечени от тях. :) нали знаете, леко показване на гърдите под завивката, леко издърпване на блузата уж случайно и ние сме ... "да, скъпа ще изхвърля боклука и ще измия банята с четка за зъби" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Авг 2016, 16:57

silver933 написа:Със сигурност не можем :) Важно е да се виждат гърдите на жените. На мен са ми слабо място :)

То и на мен са ми слабо място! А и жените си знаят как да ни използват, за да ни накарат да се чувстваме привлечени от тях. :) нали знаете, леко показване на гърдите под завивката, леко издърпване на блузата уж случайно и ние сме ... "да, скъпа ще изхвърля боклука и ще измия банята с четка за зъби" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]
Ммммхммм. Ето за това става въпрос! :mrgreen: Истина е, че много лесно се манипулирате, като видите малко, пък като пипнете и край вече. :lol: Още не мога да си обясня кое е чак толкова въздействащото ви!
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Мнениеот mix_twix » 23 Ное 2016, 16:05

То няма обяснение, по-силно е от нас, може би не сме били кърмени, знае ли човек, що ни липсват толкова много и ни привличат погледа толкоз много. Ама все пак мъжете през 90% от времето мислим за секс, останалите 10% спим и не мислим. :mrgreen: та женските гърди естествено ни привличат погледа и ни насочват пак в тая посока и знаете, става то един кръговрат на живота.. :razz:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Мнениеот dinkog » 14 Дек 2016, 12:24

Kaya написа:Даа, и аз съм чувала, че било лековито! Така че при настинка да не се чудите как да реагирате, съпруги :lol:

Мислиш ли как ще ни се отрази това, особено, ако има и някой друг около нас! Но толкова добри съпруги няма, за съжаление, които да решат да ни лекуват по толкова лековит и правилен дори начин.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Мнениеот Krum » 05 Фев 2017, 10:07

не знам как и що, но наистина си влияят гърдите на нас мъжете, под някаква форма, те ни въздействат над мисълта и желанието да ги докосваме... :)) няма мъж, който да не си пада по женските гърди, това е като да гледаме най-милото ни и не мисля, че е свързано с бебешките ни години. :mrgreen:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Гледането на женски гърди правят мъжа… столетник?!

Мнениеот Lollipop » 05 Фев 2017, 11:20

Krum написа:не знам как и що, но наистина си влияят гърдите на нас мъжете, под някаква форма, те ни въздействат над мисълта и желанието да ги докосваме... :)) няма мъж, който да не си пада по женските гърди, това е като да гледаме най-милото ни и не мисля, че е свързано с бебешките ни години. :mrgreen:

Не съм попадала на мъж, който д ане си умира за женски гърди, явно е голяма слабост на мъжете, наистина, все пак, това си е основна част от любовната игра за мъжа, така че, разбираемо защо си падат по тях, виж, когато жената не е надарена от природата, не знам дали влиянието е същото. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron