Чести, безпричинни болки в корема на дете – какво ще помогне?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Чести, безпричинни болки в корема на дете – какво ще помогне?

Мнениеот Rali_hr » 06 Фев 2017, 15:39

marsu написа:А може детето просто да има непоносимост ъм някои храни, бъдете внимателни с какво го храните и наблюдавайте, аз също не мога да ям зеле да речем или пък кисели храни, после умирам от болки.

Ако имаш такива проблеми другия път слагай една бутилка с гореща вода на корема, много отпуска.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Чести, безпричинни болки в корема на дете – какво ще помогне?

Мнениеот S_Milenska » 06 Мар 2017, 16:19

Rali_hr написа:
marsu написа:А може детето просто да има непоносимост ъм някои храни, бъдете внимателни с какво го храните и наблюдавайте, аз също не мога да ям зеле да речем или пък кисели храни, после умирам от болки.

Ако имаш такива проблеми другия път слагай една бутилка с гореща вода на корема, много отпуска.

:+1: И при нас това винаги е действало много бързо и много добре, на детето винаги му минаваше от водата. Като е топла, отпуска мускулите и намаля спазмите.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Чести, безпричинни болки в корема на дете – какво ще помогне?

Мнениеот Rali_hr » 06 Мар 2017, 16:32

S_Milenska написа:
Rali_hr написа:
marsu написа:А може детето просто да има непоносимост ъм някои храни, бъдете внимателни с какво го храните и наблюдавайте, аз също не мога да ям зеле да речем или пък кисели храни, после умирам от болки.

Ако имаш такива проблеми другия път слагай една бутилка с гореща вода на корема, много отпуска.

:+1: И при нас това винаги е действало много бързо и много добре, на детето винаги му минаваше от водата. Като е топла, отпуска мускулите и намаля спазмите.

О, да аз себе си така лекувам също и ми помага, много е удобно, защото загрява силно и на концентрирано място, отпуска бързо, последната криза с гастрита си така я преборих.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта

cron