Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот MerryPop » 12 Авг 2014, 15:52

Обикновено хората, като че ли не познават сами себе си много добре. Затова и много от тях обичат да правят тестове, за да преоткрият характера си с тях.

И на мен ми е любопитно какво би показал един такъв тест, но не съм така запалена, като че ли. Напоследък обаче попадам на тестове, които се оказват невероятно точни, неочаквано от мен, точни! :shock:

Според вас, има ли наистина такива тестове, с които можеш да преоткриеш характера си, по-специално за тези, които витаят в нета? И по какъв начин психолозите са изработили картини, които чрез тяхното посочване да излагат на показ характера ти? :o :?
Вярвате ли на тези тестове? :?
strange_cat_formed_eye_by_le_fuuu-d36ibp3.jpg
strange_cat_formed_eye_by_le_fuuu-d36ibp3.jpg (17.97 KiB) Прегледано 3295 пъти
:?
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот red_eyes » 12 Авг 2014, 15:56

абе наистина има някои, които са стряскащо верни, те са според мен тези, които са изработени от психолози, всички останали са просто близки до налучкването ;)
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот YoLindi » 13 Авг 2014, 14:54

Тези тестове са досущ като хороскоп - има т.нар. общовалидни истини, ама важното е да има кой да ги прави, че и да има вярва ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот веселказасмяна » 06 Окт 2014, 14:07

По-лошо, според мен, е това, че хората се доверяват на тестове, вместо да се вгледат в себе си и в реакциите си, за да преценят какви са всъщност, иначе на верен тест не съм попаднала, да си кажа честно :|
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот silver933 » 02 Дек 2014, 12:10

Не, тези тестове са по-скоро за женско забавление :lol: Мисля, че стават до толкова, че да си "убиеш" времето, но не и да кажат нещо истинско и вярно.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот Burborino » 02 Дек 2014, 13:06

На тези тестове не вярвам дори грам. както каза някой по-горе това са едно всеизвестни истини, които важат за всички хора и просто си се припознават.
Бих предпочела професионален тест за тази цел.
Иначе тези са за забавление :)
What's it got in its nasty little pocketses, eh, my precious?
Аватар
Burborino
 
Мнения: 301
Регистриран на: 26 Ное 2014, 18:52
Местоположение: middle-earth

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот Andrey » 10 Дек 2014, 14:57

Да, да, ако е за забавление може, но ей така случайно разхождащите се такива тестове из Интернет няма как да бъдат от особено значение. ;)
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот Snejna » 11 Дек 2014, 15:05

Разбира се! С тях си лягам и с тях ставам :lol: :lol: :lol:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот Krum » 21 Дек 2014, 16:38

red_eyes написа:абе наистина има някои, които са стряскащо верни, те са според мен тези, които са изработени от психолози, всички останали са просто близки до налучкването ;)

Жив късмет са, пък и като не се отнася за теб си казваш, не че теста е грешен, а че ти си уникален. :lol:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Вярвате ли на всички тестове за преоткриване на характера, които витаят в нета?

Мнениеот rabotnata pchela » 21 Дек 2014, 17:08

YoLindi написа:Тези тестове са досущ като хороскоп - има т.нар. общовалидни истини, ама важното е да има кой да ги прави, че и да има вярва ;) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Има хора, които искат постоянно да си правят такива тестове, не знам какво е това желание...
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта