Как хидратирате ръцете си през лятото?!

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как хидратирате ръцете си през лятото?!

Мнениеот maminka » 12 Авг 2014, 16:32

Не зная дали от горещото или от препаратите, ръцете ми имат нужда от хидратация и през лятото :( Не зная какъв да използвам, понеже смених всички възможни препарати за миене на съдове и явно дехидратацията не е само благодарение на тях, а има и нещо друго.

Не зная обаче какъв хидратиращ крем да използвам през лятото, който да не е мазен и да не поти ръцете ми. :? Обикновено дълбоко овлажняващите кремове са доста мазни, а тези, които бързо попиват не вършат никаква работа, все едно си намокрил ръцете си. С какво хидратирате ръцете си през лятото, за да са така свежи и нежни, без да подсъхват?
hand-2.jpg
hand-2.jpg (8.52 KiB) Прегледано 319 пъти
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Re: Как хидратирате ръцете си през лятото?!

Мнениеот mangusta » 12 Авг 2014, 16:35

Ами използвам тези кремове, които казваш, че не вършат работа, но поне при мен е така - през лятото не могат да изсъхнат толкова, колкото през зимата, така че и тези кремове, които не са толкова мазни ми вършат идеална работа! ;)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Как хидратирате ръцете си през лятото?!

Мнениеот MerryPop » 13 Авг 2014, 14:06

аз действам както и през зимата, но доста по-рядко :idea: вечер мажа обилно с крем за ръце и слагам ръкавици, сутрин са добре хидратирани, правя го по веднъж в седмицата, понякога и по-рядко, зависи кога имам нужда ;)
MerryPop
 
Мнения: 271
Регистриран на: 04 Юни 2014, 12:20


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта