Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот julianne » 21 Авг 2014, 11:16

Всъщност няма как да живеем в особено чиста среда, но не мисля, че ни е и необходимо това, но това свърши докато не прочетох статия по този повод.
housecleaning.jpg
housecleaning.jpg (35 KiB) Прегледано 3084 пъти
Но скоро чух някъде колко по-мръсни са предметите, които ежедневно използваме и които смятаме, че стоят в най-чистата част от жилището ни, например!

Например кухненската гъба, дамската ни чанта, лентата на ескалатора, килимите и всички тези сравнени с една средно статистическа тоалетна :shock: :shock:

Каква класация бихте направили вие за най-мръсните неща, които ни заобикалят, кое бихте поставили на първо място, като се замисля, аз бих поставила телефона си и след това всичко изброено горе, а вие, кое от заобикалящите ни неща смятате за най-мръсно? :?
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот penny » 21 Авг 2014, 11:24

Мен гъбите винаги са ме отвращавали наравно с килимите, но не мисля, че килимите могат да бъдат кой знае колко опасни, ако не се ходи с обувки или да се разнасят мръсотиите :idea: и за всеки случай се отказах от тях още след като родих, всичко беше прибрано :idea:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот draga.mihova » 22 Авг 2014, 11:16

Със сигурност слагам на първо място в класацията дамската ми чантата, след нея портмонето и накрая телефона. Що се отнася до къщата, има доста мръснички неща, на които дори не обръщаме внимание и едва ли създават кой знае какви проблеми, така че е все тази, общо взето :?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот dessiblond » 07 Окт 2014, 13:52

Поставям на първо място мишката и клавиатурата на работа, заедно с масата, на която се работи, най-лошото е, че често се налага да хапваш на същото това място, докато работиш :( като се замисля от друга страна на никой нищо не му е станало колкото и мръсни вещи да ни заобикалят, така че какво значение има :!:
dessiblond
 
Мнения: 421
Регистриран на: 25 Ное 2013, 14:13

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот Pipilota » 25 Ное 2014, 15:35

Най-мръсното и гнусното смятам, че е домакинската гъба, с която мием чиниите :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот rabotnata pchela » 05 Дек 2014, 18:01

Телефона, клавиатурата било то вкъщи или на работа, домакинската гъба, четката за зъби... :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот Lollipop » 08 Дек 2014, 10:53

Знам ли! Седалките в автобусите са ми върхът на класацията :mrgreen: :lol: :lol:
Иначе е факт, че тоалетната обикновено е от най-чистите места, все пак, въпреки, че вършим "мръсни" неща там я използваме далеч по-рядко и по-малко, отколкото всяка друга стая. :)
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот Krum » 08 Яну 2015, 16:00

Дръжките на вратите са най-мръсни, също и кухненската гъба, за мен това е най-гнусното.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот silver933 » 12 Яну 2015, 11:48

Зависи много от цялата хигиена в един дом, че и на обществено място. И все пак освен дръжките на вратите, мръсните гъби, то клавиатурата на работа и телефоните ни са много мръсни.
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Да направим класация за най-мръсните неща, които ни заобикалят!

Мнениеот Elica » 21 Яну 2015, 16:20

Мисля, че клавиатурата е супер мръсна, дръжките на вратите, седалките в автобусите и влаковете! Представеет си само за каква кочина става въпрос там ! :shock:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта