Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот red_eyes » 21 Авг 2014, 16:48

Отдавна съм спряла да ходя по срещи, камо ли първи, втори, трети и така до безкрай... Но наскоро ни се наложи със съквартирантката ми да я облечем за първа среща, особено вълнуваща за нея!

Реших за себе си, че няма абсолютно никакво значение как тя е облечена, понеже силно се съмнявам да бъде забелязано това от мъжа, който щеше да я вземе, просто защото е неотразима с излъчването си, ама жени как да ги разубедиш!
parva-sreshta.jpg
parva-sreshta.jpg (17.13 KiB) Прегледано 1003 пъти

И по този повод реших да разбера мнението на жени, които не са в обкръжението ми, има ли значение какво е облеклото ти на първа среща и има ли такова нещо като най-подходящо? :? Мисля, че има подходящо настроение, подходяща музика, подходящи отношения, като за първа среща на една съвсем обикновена жена (не става дума за фолк певица), а не подходящо облекло :!: :!: :!: А вие, какво мислите по въпроса, съгласявате ли се с меня? :roll:
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот draga.mihova » 21 Авг 2014, 16:56

За мен винаги е било важно да не е твърде разголено и да се чудиш защо не те е слушал цяла вечер, ами може би, защото е очаквал да изскочи нещо от деколтето ти или да се подаде нещо под полата... :mrgreen: и на първо място трябва да изглеждаш макар и с дрипи самоуверена :!: естествено това е образно казано :!:
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот Nightmare » 27 Авг 2014, 11:06

Най-подходящо облекло и аз се съмнявам да има, по-скоро е това, което най-добре изразява личността ти, дали ще е леко романтично или нещо по-ежедневно няма значение, единствено ако не е с 15 сантиметров ток и рокля с гол гръб, от който може да се надникне и види дупето ти! :mrgreen:
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот S_Milenska » 24 Ное 2014, 17:30

Зависи и къде ще е срещата, ако е на мач на Левски - ЦСКА се предполага, че трябва да е удобно за тичане :lol: :lol: Шегата настрана, важното е да се подчертаем като жени, без да изглеждаме евтино! :!: :!: :!:
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот Мади Ранчева » 26 Ное 2014, 17:21

Проблема на повечето жени е, че се престарават, било то за футболен мач или за шикозен ресторант, убедена съм, че облеклото ти трябва да показва какъв си, това може да стане и тема за разговор, за да не се окажете потънали в мълчание, заедно с някой срамежлив господин :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Мади Ранчева
 
Мнения: 240
Регистриран на: 21 Яну 2014, 12:37

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот Elica » 27 Ное 2014, 16:08

Мади Ранчева написа:Проблема на повечето жени е, че се престарават, било то за футболен мач или за шикозен ресторант, убедена съм, че облеклото ти трябва да показва какъв си, това може да стане и тема за разговор, за да не се окажете потънали в мълчание, заедно с някой срамежлив господин :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

И това е така, но все пак - по дрехите посрещат, пък после се отпращат по ума, че и в наши дни може и да не се изпращаме по акъла :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот Mon_ton » 07 Окт 2016, 12:08

Важно си е облеклото за първата среща, а и не само, много зависи и къде ще се ходи и т.н. :) Затова е важно и то не малко. :mrgreen: Аз лично за първа среща не бих заложила на нещо много официално, а просто семпли дънки и хубава блуза, това за млади хора е достатъчно.:)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Окт 2016, 13:05

Хубава рокля също може да е добре, но да не е предизвикателно. :roll:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот lini_leni » 07 Окт 2016, 13:45

Спортно-елегантният стил винаги е подходящ. Дънки/пола, блуза и спортно сако - супер. Всичко е подходящо, стига да не е крещящо, извън добрия тон и предизвикателно.
lini_leni
 
Мнения: 491
Регистриран на: 27 Сеп 2013, 12:03

Re: Най-подходящото облекло за първа среща – има ли такова?

Мнениеот Mon_ton » 26 Яну 2017, 15:23

Зависи от срещата и от мястото най-вече, където ще се ходи. В повечето случаи дънки с хубави обувки и красив топ е достатъчно.:)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта