Можем ли да се подмладим с достатъчно количество витамин С?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Можем ли да се подмладим с достатъчно количество витамин С?

Мнениеот PasDeDeux » 26 Авг 2014, 16:32

В една статия пишеше, че при недостига на витамин С остаряваме по-бързо, съответно дали при достатъчно количество витамин С можем да се подмладим :?:
Vitamin C.jpeg
Vitamin C.jpeg (7.92 KiB) Прегледано 1110 пъти
особено ако съдим по девойката държаща портокала, само може да си стискаме палци, а?

Предполагам повечето знаят, че при пушачите е добре да се приема в по-голямо количество витамин С понеже само с една цигара, изядената от теб, необходима дневна доза се изпарява, точно заради това трябва да се приема допълнително! :roll:

Как мислите, дали при допълнителен прием на витамин С в някакъв момент можеш да се подмладиш? И ако е вярно, че препоръчителната дневна доза е 60 мг., то пушачите задължително трябва да приемат и таблетки, така ли, което пък автоматично може и да ги подмлади :D
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

Re: Можем ли да се подмладим с достатъчно количество витамин С?

Мнениеот lussy » 26 Авг 2014, 16:35

За съжаление този процес ми се вижда едно посочен, не мисля, че веднъж започнало има начин да се върне назад, с колкото и витамин С да се натъпчеш :D
lussy
 
Мнения: 421
Регистриран на: 02 Окт 2013, 11:45

Re: Можем ли да се подмладим с достатъчно количество витамин С?

Мнениеот D-r Terziev » 26 Авг 2014, 17:26

lussy написа:За съжаление този процес ми се вижда едно посочен, не мисля, че веднъж започнало има начин да се върне назад, с колкото и витамин С да се натъпчеш :D

Много правилно твърдение! С Витамин Ц чудеса не стават!
D-r Terziev
 
Мнения: 47
Регистриран на: 08 Авг 2014, 10:44

Re: Можем ли да се подмладим с достатъчно количество витамин С?

Мнениеот silver933 » 01 Дек 2014, 11:35

Може да си ядете портокали и мандарини колкото искате, но не вярвам да ви помогнат да се подмладите до пеленачета :lol: :lol:
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта