Бихте ли си поставили новоизобретения имплант, който подобрява зрението?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Бихте ли си поставили новоизобретения имплант, който подобрява зрението?

Мнениеот Mr.Eko » 27 Авг 2014, 10:46

Новоизобретеният имплант служи на хората, които имат т.нар. старческо зрение, не помня точното наименование на състоянието, но забелязвам, че при мен като че ли започна да се проявява към четирстата годишнина.

Да си отговоря на въпроса - аз лично не бих поставил подобен новоизобретен имлант за подобряване на зрението, понеже имам особени резерви, не зная, дали защото съм от старата генерация на невярващите или просто нещо ми подсказва, че не би било ок, но не бих!
img.jpg
img.jpg (11.19 KiB) Прегледано 686 пъти

Въпреки това, разбирам, че вече са започнали да прилагат импланта като метод за подобряване на зрението във Великобритания, като с това заместват лазерната операция. :?

Вие, бихте ли си поставили новоизобретения имплант, който би могъл да премахне очилата за четене?
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Бихте ли си поставили новоизобретения имплант, който подобрява зрението?

Мнениеот Nightmare » 27 Авг 2014, 10:49

Естествено, че бих си сложила такъв имплант, никога не бях носила очила, но в един момент, когато ми се наложи да си сложа само, за да мога да виждам етикетите на това, което купувам, например, ми се стори адски неудобно и въпреки, че съм с тях от години, все още не мога да свикна!
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Бихте ли си поставили новоизобретения имплант, който подобрява зрението?

Мнениеот MGB » 25 Сеп 2014, 10:51

Може и да съм повлияна, но не бих си сложила имплант за нищо на света, назапад вече се агитират хората да поставят импланти на децата, за да се следи по-добре здравословното им състояние, но не вярвам на нищо толкова добронамерено! :|
MGB
 
Мнения: 438
Регистриран на: 09 Апр 2014, 14:24

Re: Бихте ли си поставили новоизобретения имплант, който подобрява зрението?

Мнениеот slavka » 13 Окт 2014, 14:05

Разбира се, с всяка година се появяват нови и нови изобретения, те са за улеснения на хората. Въпрос на личен избор дали се вярва или не, разбира се и на лични финанси. Аз самата бих си поставила, стига да гарантира подобрение на зрението и на близо и на далеч.
slavka
 
Мнения: 8
Регистриран на: 07 Окт 2014, 16:36

Re: Бихте ли си поставили новоизобретения имплант, който подобрява зрението?

Мнениеот Kaya » 02 Дек 2014, 11:53

Да, ако се докаже, че е ефективен защо да не? Медицината се развива, все пак и преди не вярвам, че някой е щял с охота да се съгласи да носи лещи да речем :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52


Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта