Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот Локумът » 24 Мар 2015, 18:22

silver933 написа:Вие па кога станахте толкова практични, всичко мятайте в коша и това е остава и да ги събирате. Носете ги на село и бабите ви да закачат вътре лука :)

Абе чудят са само за пред хората, иначе само знаят да хвърлят жените ни! :))
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот Ваня Стойчева » 23 Фев 2017, 14:42

Покрай Великден ги запазвам за да боядисам яйцата, но иначе си ги хвърлям, не нзам що трябва да им търся приложение, мисля, че вече за всяко нещо сиима нещото, не е нуждано да се пазят скъсаните чорапогащници.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот roksana » 28 Фев 2017, 23:39

Не мога да измисля за какво друго могат да се ползват, само да ми пълнят чекмеджетата, докато им намеря някакво приложение. Направо ги хвърлям. Яд ме е само една бримка като има на хубав чорапогащник, но не може да се носи вече.
roksana
 
Мнения: 504
Регистриран на: 18 Яну 2016, 15:50

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот Elica » 05 Мар 2017, 09:08

roksana написа:Не мога да измисля за какво друго могат да се ползват, само да ми пълнят чекмеджетата, докато им намеря някакво приложение. Направо ги хвърлям. Яд ме е само една бримка като има на хубав чорапогащник, но не може да се носи вече.

Аз ги нося, зависи къде е бримката, ако е някъде на високо и не се вижда под полата - продължавам, докато станат за в коша.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот vanusha » 10 Мар 2017, 15:31

Не намирам причина изобщо да си пазя старите чорапогащници. След като се скъсат ги изхвърлям, все едно да си пазя старото бельо?!
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот уморена » 10 Мар 2017, 15:54

И за мен е повече от безсмислено да се използват старите чорапогащници за каквотои да е било.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот Guppy » 10 Мар 2017, 16:58

Все папк са толкова евтина и бързо късаща се дреха, че наистина е странно да се пази, да , да се запушват миши дупки или да се боядисват яйца хубаво, но това не може да се направи с всички чорапогащи :)
Аватар
Guppy
 
Мнения: 216
Регистриран на: 30 Ное 2016, 13:34

Re: Какво се случва със старите ви чорапогащи, какво друго приложение им намирате?

Мнениеот Pipilota » 11 Мар 2017, 10:53

Сега се сетих, че със стар чорапогащник съм правила нещо гениално, бързах много и си отрязах един чорапогащник на чорапи и под панталона и айде :lol: :lol: нямах подходящи чорапи, само че не се препоръчва,а ко ще се вижда,з ащото отгоре е разпуссснато :)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Предишна

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта

cron