Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Gold » 03 Яну 2017, 11:04

Не може ли лечението и на течението и на раничката да протича успоредно?
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Яну 2017, 13:24

Gold написа:Не може ли лечението и на течението и на раничката да протича успоредно?

Не, явно. :) За лечението на раничката ами каза че трябва да ми се пусне цитонамазка, която се взема дори и от раничката (до колкото схванах, малко съм скарана с медицинските истории), та след това спрямо изследването и резултатите ще се предприема лечение. Течението може би ще попречи лекуването на раничката. :roll: нямам идея, дори не запомних какво ми има, че имам течение, жената каза нЯщо, но забравих името на момента. :roll: сега пия хапчета, както се очертава, към 24ще съм на прегледа за пробата и началото на февруари живот и здраве, ще се отърва от тая раничка. :twisted:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Pacienti » 03 Яну 2017, 13:44

rabotnata pchela, това, което казваш ми прилича на биопсия, да се разбере от какво е причинена раничката. Защо толкова те бавят с изследванията, не може ли по-бързо да станат?
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Яну 2017, 13:49

Pacienti написа:rabotnata pchela, това, което казваш ми прилича на биопсия, да се разбере от какво е причинена раничката. Защо толкова те бавят с изследванията, не може ли по-бързо да станат?

Заради бялото течение, явно пречи на излседванията на раничката, или на лечението. Сега пия по време на цикъла едни лекарства, след това имам 12 дена на вагинални глобули, после 4-5 дена почивка каза и да отивам на преглед, който ще бъде и съпътстван с вземането на пробата. След това раничката разбрах, че се обработва от 2 до 5 дни след цикъл, което го прави, както и да го смятам, около 5-10 февруари. :roll: Течението реално, забавя всичко.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот annamaria » 03 Яну 2017, 14:34

rabotnata pchela как точно ще протича такова лечение на раничка, с какво ще се обработва ? или според резултатите от пробата ще има различно лечение?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот rabotnata pchela » 03 Яну 2017, 15:34

annamaria написа:rabotnata pchela как точно ще протича такова лечение на раничка, с какво ще се обработва ? или според резултатите от пробата ще има различно лечение?

Не сме говорили как ще бъде лекувана, предполагам, че ще е от резултата на изследването решението.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот kauda » 03 Яну 2017, 16:48

Пчела, дано всичко да мине бързо и лесно при теб! :) няма да се притесняваш, такива неща се случват на почти всяка жена, добре,м че си предприела мерки за лекуването им!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Gold » 04 Яну 2017, 17:02

Пчела, знам, че такава раничка може също да е повода за поява на течение. За това питах дали няма едновременно да решат проблема. Стискам палци за всичко да минава бързо и най-вече леко.
Gold
 
Мнения: 625
Регистриран на: 23 Мар 2015, 13:13

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот Lollipop » 04 Яну 2017, 17:14

Ще мине и ще замине, аз имах раничка месеци преди да забременея втория път. Изгориха ми я, всичко мина за минута - две без да мърдаш и айде, по къщята. На другия ден имах леко зацапване и това беше мина и замина. :) след 3 месеца минах контрола и бях добре, и малко по-късно разбрах, че съм бременна.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Отговорни ли са българките за интимното си здраве, знаят ли как да се грижат за него? А вие?

Мнениеот PasDeDeux » 05 Яну 2017, 09:50

Не мога да си представя ако не се ходи всяка година на профилактичен, какво става с тая раничка, ако не се открие навреме. Дали може да доведе до нещо по-сериозно?
PasDeDeux
 
Мнения: 423
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:53

ПредишнаСледваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта