Изпробвани природни начини за премахване на разширени вени?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Изпробвани природни начини за премахване на разширени вени?

Мнениеот franky » 01 Сеп 2014, 23:15

Малко преди да забременея забелязах, че започнаха да ми се появяват разширени вени.
Първоначално въобще не можех да загрея какво е това, в последствие с напредването на бременността все по-зле започна да става и по-болезнено, за сега е малко по-добре, но от самосебе си, зная че няма как да минат, а и все още ме болят. :(

Все още кърмя, затова не съм взимала мерки, а и не искам да пия лекарства, по този повод търся най-ефективните природни начини, по които мога да се отърва от разширените вени.
Дали би могъл да се получи само с природни средства такъв резултат
image.jpg
image.jpg (44.85 KiB) Прегледано 10494 пъти

Предполагам, че няма такива природни начини, които могат да подействат толкова бързо, колкото мазила или някакви други лекарства, но предпочитам все пак да пробвам по по-приятни и лесни начини :)
franky
 
Мнения: 395
Регистриран на: 14 Фев 2014, 13:04

Re: Изпробвани природни начини за премахване на разширени вени?

Мнениеот draga.mihova » 01 Сеп 2014, 23:22

Определено зелевите листа влияят много добре. Изпробвала съм, но в начален стадий са били и да определено иска постоянство.
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Изпробвани природни начини за премахване на разширени вени?

Мнениеот mangusta » 02 Сеп 2014, 22:50

До чувала съм за компреси с картофи, но мисля, че не биха били толкова ефикасни, както лазерната операция, моя приятелка преди около година си направи и е много доволна от решението си!
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Изпробвани природни начини за премахване на разширени вени?

Мнениеот Lollipop » 01 Дек 2014, 11:25

mangusta написа:До чувала съм за компреси с картофи, но мисля, че не биха били толкова ефикасни, както лазерната операция, моя приятелка преди около година си направи и е много доволна от решението си!

Така е, само че 1кг. картофи са 1 лев, a операцията 1000! :roll:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Изпробвани природни начини за премахване на разширени вени?

Мнениеот zagrijena » 04 Май 2016, 14:13

Баба ми си правеше едно мехлемче от цветове на кестен и олио и се мажеше с него. Облекчаваше й напрежението в краката поне.
zagrijena
 
Мнения: 486
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:11


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron