Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Споделеното удоволствие - двойно удоволствие. Кулинарни постижения. шивашки талант, градинарски тайни и всичко, с което запълвате свободното си време.

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот YoLindi » 18 Дек 2014, 16:11

Не смятам, че има нещо общо с характера ни, а по-скоро има общо с това, което харесваме като стил, независимо дали е музика, обличане, дори със статуса в обществото :idea:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Mon_ton » 18 Дек 2014, 16:46

Ааа не, Грешиш ЙоЛинди със сигурност е и до характера, че и до настроението дори. ;)) Не усещаш ли, че в определен момент променяш точно косата си когато имаш проблеми или искаш промяна, всичко отговаря на душевното ти състояние, което е главна част от самия ти характер ;)
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Slavena » 19 Дек 2014, 17:42

Има общо как да няма, аз имам коса която точно отговаря на характера ми - дълга и нежна защото съм мила и блага :Р
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот mix_twix » 19 Дек 2014, 17:57

Kremiliya написа:
mix_twix написа:Някой мислил ли си е обратното, разбира се, че има общо, в много редки случаи някой просто може да я остави да си расте и вирее без причина и посока.

Това се случва по-скоро когато сме в депресия ;)

ти ако го погледнеш правилно и депресията може да отдадеш на характера :mrgreen:
Аватар
mix_twix
 
Мнения: 1181
Регистриран на: 18 Дек 2014, 10:56

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Kremiliya » 21 Дек 2014, 16:15

YoLindi написа:Не смятам, че има нещо общо с характера ни, а по-скоро има общо с това, което харесваме като стил, независимо дали е музика, обличане, дори със статуса в обществото :idea:

Toва не е ли почти едно и също :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот vanusha » 25 Яну 2017, 16:08

Израз е на самите нас, а то ние сме си и характер, така че може да се каже, че има нещо общо наистина!
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Elica » 25 Яну 2017, 17:00

И аз мисля, че издава доста за нас самите какви сме като хора и като възприятие на света около нас. :)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот отчаяна » 25 Яну 2017, 22:40

Прическата показва това, което преобладава в нашия нрав. Една дива и буйна грива винаги навява такива асоциации, а скучната прическа според някои означава и скучен човек.
отчаяна
 
Мнения: 92
Регистриран на: 25 Авг 2016, 13:49

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Яну 2017, 10:29

отчаяна написа:Прическата показва това, което преобладава в нашия нрав. Една дива и буйна грива винаги навява такива асоциации, а скучната прическа според някои означава и скучен човек.

Съгласна съм, според мен косата казва много за жената. Дори и да е неподдържана, да е само сресана или прилежно сплетена, косата е от огромно значение. Късата коса по-често се свързва с бурен начин на живот и повече екстравагантност, дългата коса показва, че за жената косата й е изключително важна, средните дължини на мен не ми говорят нищо, приемам ги като коса, която просто трябва да я има, без значение каква й е характериситката.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Общото между прическата и характера ни, дали има зависимост?

Мнениеот Yunona » 26 Яну 2017, 11:02

Разбира се, че има връзка между прическата и характера. Косите ни говорят много за нас или поне за това какви сме в този момент от живота си, как се възприемаме самите ние и (дори) - на какво държим. Много неща можеш да прочетеш по косата на една жена. Разбира се, всичко това важи за прическите, които поддържаме в относително продължителен период, не за кратковременните умопомрачения, в които почти всяка от нас е изпадала :)
Yunona
 
Мнения: 822
Регистриран на: 06 Сеп 2014, 21:19

ПредишнаСледваща

Назад към Хоби и развлечения

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта