Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот fawla » 24 Фев 2017, 16:10

Ако трябва да сме честни никой не прекарва толкова време с децата си колкото трябва и както е по книгите и по филмите, всеки скатава.
Аватар
fawla
 
Мнения: 1035
Регистриран на: 15 Апр 2015, 10:48

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот balsam » 27 Фев 2017, 23:56

А колко е достатъчно и във време колко трябва да е? Не е ли по-важно прекараното време с тях да е качествено, а не да се бием в гърдите, че няколко часа сме били заедно. То и физически не е възможно след третата, четвъртата годинка да сме нон стоп с тях. На работа, градина, после на училище и излиза, че само вечер след 5-6 часа сме с тях.
balsam
 
Мнения: 513
Регистриран на: 19 Яну 2016, 12:17

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот denislavahristova » 14 Май 2017, 23:35

Наскоро поръчах на сина ми една невероятна количка-пъзел с дистанционно управление от https://diversant.bg/radioupravlyaemi-modeli/ . Не знам заради нея ли, но напоследък синът и мъжът ми прекарват супер много време заедно, играейки с нея. Според мен връзката между син и баща трябва да е много силна. Това много ме радва, защото намират общо забавление. Ако продължат така, ще купя още една количка, за да си правят състезания да мога и аз малко да си почина от тях. :grin: :grin:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Май 2017, 15:13

denislavahristova написа:Наскоро поръчах на сина ми една невероятна количка-пъзел с дистанционно управление от https://diversant.bg/radioupravlyaemi-modeli/ . Не знам заради нея ли, но напоследък синът и мъжът ми прекарват супер много време заедно, играейки с нея. Според мен връзката между син и баща трябва да е много силна. Това много ме радва, защото намират общо забавление. Ако продължат така, ще купя още една количка, за да си правят състезания да мога и аз малко да си почина от тях. :grin: :grin:

Брей, че странни колички! Таткото явно и той е зарибен, щом е склонен да седи да си играе, или има неизживяно детство. Нашия татко обаче, прекарва супер малко време с детето, очаквам с порастването, още повече да се сближат.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот уморена » 17 Май 2017, 15:12

Много ми е странно, защо родителите не искат да прекарват време с децата си, а бащите най-вече. Все са изморени, все не им се занимава, все нещо по-приятно има за вършене от това, да бъдат с децата си. А децата, когато си заминат.. нима ще им е по-добре??? Това е то, хората не оценят какво имат, докато не го изгубят.
уморена
 
Мнения: 158
Регистриран на: 29 Авг 2016, 15:34

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот La_bomba » 17 Май 2017, 15:52

Голяма част от родителите отлагат всичко за утре. Аз се старая максимално време да бъда с дъщеря си, и без друго сме сами, нямаме си татко, който да ни помага, за да си прехвърляме топката у дома. Но дори, когато е с нея, мога да кажа, че прекарва времето си наистина пълноценно, може би ако беше у дома обаче при нас, това нямаше да е така. Прави сте, че когато се изгуби нещо, тогава започва да се оценя, така е и в нашия случай.
La_bomba
 
Мнения: 126
Регистриран на: 28 Мар 2017, 10:23

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Pipilota » 17 Май 2017, 18:18

Най-трудното е таткото да прекара време с детето, почти невъзможно! Все с уговорки, а нашите като са две момчета, те си мечтаят за време с таткото, ама трудно, много трудно..
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Kaya » 18 Май 2017, 11:27

Такова е държанието на всички, защото всички са с мисълта, че УТРЕ им е обещано, а то не е.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот denislavahristova » 28 Май 2017, 19:40

И нашият татко преди не прекарваше, но сега покрай тази играчка, много се сближиха. Това е страхотно.
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот vanusha » 28 Май 2017, 19:45

Не мис е вярва,ч е една играчка може да го направи това,но айде.. :) Според мен това е един вид реклама. Колкото и да е изисква внимание, все пак играчките и при големите и при майките са интересни и райни няколко дни... а какво остава за голям човек. Сигурно почти не играят заедно. :D както повечето мъже,не си мисли,ч е те обвинявам. 1 на 20 мъже прекарва време с детето си, просто не им е заложено и не им харесва, явно.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта