Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Lollipop » 29 Май 2017, 13:49

Родителите като цяло не обичат да прекарват време с децата си, все си намират други занимания. Не казвам, че съм по-различна. Бившият ми мъж изобщо не обръщаше внимание на дъщеря ни, сега е по-добре, имам нов мъж, второ дете, но и той като всеки човек си гледа неговото дете, няма близост с дъщеря ми почти никаква.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Mon_ton » 20 Дек 2017, 11:43

Повечето татковци забравят за децата си, в началото са им много малки, после са им много досадни... малко са такива, които самоинициативно да решат да прекарат време с децата си извън дома.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Monika_Spasova » 09 Яну 2018, 10:20

Голяма част от татковците не прекарват никакво време с децата си. Основната грижа за децата е на майките, а татковците минават от време на време, направят нещо забавно и станат любимци, а реално грижите са само и единствено от майките. :!:
Бащите дори не се сещат сами да изведат децата си на разходка, ако майката не ги е навикала предварително, за да ги накара да излезнат!
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот vanusha » 30 Яну 2018, 12:11

защото сме свикнали да знаем, че децата саа отговорност на майките. Но когато тръгнат да се развеждат, най ми е интересно,как бащите предивяват желание те да вземат децата, при положение, че почти никакво внимание не им обръщат! Но само и само да направят на инат на жената!
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта

cron