Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот ivoblinc » 15 Сеп 2014, 18:52

Казано честно винаги ми се иска да прекарвам малко повече време с детето си, дори и да сме били цял ден заедно! Наистина ми липсва енергията, която ми дава, с която ме зарежда, както и чувството, че мога да науча хлапето на толкова много няма, а то всеки път е все по-любопитно.

Разбира се, жена ми винаги ме обвинява, че това, което давам като внимание е малко, но просто ежедневието е такова, за което страшно съжалявам!
image.jpg
image.jpg (29.3 KiB) Прегледано 1233 пъти

От друга страна четох проучване, в което се казваше, колко голям всъщност е процентът на бащите, които общуват с смс-и и обаждания с децата си, но аз не искам да ставам от този тип родители! А вие от тях ли сте, колко време реално прекарвате с тях? :roll:
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Mr.Eko » 15 Сеп 2014, 18:53

Съвсем скоро осъзнах, че съм точно от тези родители и че от тяхното раждане съм бил такъв, сега съжалявам, понеже след като прекратихме отношенията ми със съпругата ми, съответно контакта с децата още повече намаля :(
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот gumarson » 10 Окт 2014, 12:12

След работа цялото времо в което съм свободен!
gumarson
 
Мнения: 3
Регистриран на: 10 Окт 2014, 11:54

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот LEILA » 13 Окт 2014, 13:11

За щастие и ние имаме такъв татко до нас е винаги, когато може и винаги помага, може би и защото имаме двама калпазани :)
LEILA
 
Мнения: 160
Регистриран на: 10 Май 2014, 10:54

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот silver933 » 14 Ное 2014, 16:06

Mr.Eko написа:Съвсем скоро осъзнах, че съм точно от тези родители и че от тяхното раждане съм бил такъв, сега съжалявам, понеже след като прекратихме отношенията ми със съпругата ми, съответно контакта с децата още повече намаля :(


Понякога човек се осъзнава късно в това отношение. Важното е да се поправим!
Аватар
silver933
 
Мнения: 2103
Регистриран на: 14 Ное 2014, 16:02

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Andrey » 01 Дек 2014, 13:40

Един ден се надявам, че ще отделям достатъчно време на бъдещото ми дете, имам приятели, които вече са родители и бих казал, че доста от тях почти не се сещат да обърнат внимание на децата си, което ми се вижда много кофти.. :roll:
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Snejna » 01 Дек 2014, 16:57

Какво да ви кажа, мисля, че е повече на думи! Моят съпруг почти не се сеща да погледне детето, освен ако аз не се размрънкам, че има нужда от баща си! :roll:
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Malina » 16 Мар 2015, 15:37

Забелязвам, че родителите все по-малко внимание на децата си и това им личи, повярвайте. А бащите особено много рядко се занимават с децата си. :roll:
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот Elica » 16 Мар 2015, 16:29

Според мен родителите не стоят с децата си за по-дълго от 10-15 минути и си мислят, че са извършили героизъм. Толкова сме изтормозени в ежедневието си, че на децата само им хвърляме по нещо лъскаво и нещо за ядене, и това го считаме за достатъчно и нормално. :|
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Татковци, по колко време прекарвате с децата си?

Мнениеот maminka » 17 Юни 2015, 16:55

Elica написа:Според мен родителите не стоят с децата си за по-дълго от 10-15 минути и си мислят, че са извършили героизъм. Толкова сме изтормозени в ежедневието си, че на децата само им хвърляме по нещо лъскаво и нещо за ядене, и това го считаме за достатъчно и нормално. :|

Това много ме ядосва в родителите, много искаме дете и когато е факт се залъгва с нещо като внимание, но в никакъв случай не е точно това!
maminka
 
Мнения: 383
Регистриран на: 17 Фев 2014, 15:14

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта