Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот Ваня Стойчева » 29 Юни 2015, 15:00

Kremiliya написа:Топлината много помага за справянето с хремата, пък и пилешката супа ;)

Дам, горещ душ също!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот mangusta » 27 Фев 2017, 17:28

И аз хубаво се напарвам в банята, но хремата си пресичам почти веднага като вдишам парите на греяна ракия. Удря в мозъка, но доста бързо действа :smile: .
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот S_Milenska » 06 Мар 2017, 15:58

За хрема си мажа носа с чист гел от алое и ми минава много, много бързо. :) На дъщеря ми също, пресича хремата за ден.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот Monika_Spasova » 06 Мар 2017, 19:47

S_Milenska написа:За хрема си мажа носа с чист гел от алое и ми минава много, много бързо. :) На дъщеря ми също, пресича хремата за ден.

От къде го вземаш? МОЯ ПРИЯТЕЛКА е някаква представителка на форевър и от тях също казва добри отзиви.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот Andrey » 07 Мар 2017, 11:28

На мен инхалациите ми помагат и шоковото излизане от топло на студено, ако навън е хладно излизам за малко на една бърза разходка после се прибирам на топло в банята и то всичко изтича и заминава.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот kary2017 » 24 Дек 2017, 02:01

Аз съм много доволна от ТЕНОРОС. Вместо да се мажем с разни бабини рецепти, по-ефективно е и по-лесно е да си купим ТЕНОРОС - таблетки за смучене с много приятен вкус, които са без противопоказания и странични действия, за разлика от някои капки за нос. Тенорос - могат да се използват и от деца, бременни жени, кърмачки и диабетици. Тенорос е нов австрийски природен продукт, който бързо отпушва носа и спира хремата. На мен много ми помага при настинка и грип, когато имам хрема или носа ми е запушен. Освен това укрепва имунната система. Всички приятели и познати много го харесват и постоянно го ползват при проблем с хремата и запушения нос.
kary2017
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Дек 2017, 01:56

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот kary2017 » 24 Дек 2017, 02:06

Аз съм много доволна от ТЕНОРОС. Вместо да се мажем с разни бабини рецепти, по-ефективно е и по-лесно е да си купим ТЕНОРОС - таблетки за смучене с много приятен вкус, които са без противопоказания и странични действия, за разлика от някои капки за нос. Тенорос - могат да се използват и от деца, бременни жени, кърмачки и диабетици. Тенорос е нов австрийски природен продукт, който бързо отпушва носа и спира хремата. На мен много ми помага при настинка и грип, когато имам хрема или носа ми е запушен. Освен това укрепва имунната система. Всички приятели и познати много го харесват и постоянно го ползват при проблем с хремата и запушения нос.
kary2017
 
Мнения: 5
Регистриран на: 24 Дек 2017, 01:56

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот Вив » 25 Фев 2019, 13:42

На мен много ми помагат инхалациите с лайка и сода на котлона. За 2-3 дни и съм ок.
Вив
 
Мнения: 54
Регистриран на: 14 Яну 2019, 12:23

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот ivan.stoqnov » 26 Фев 2019, 17:07

Клеева тинктура дава жена ми на децата и хремата отминава.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Какви алтернативи има за по-бързото преодоляване на хремата?

Мнениеот Lucy » 02 Май 2019, 11:13

Инфрачервена лампа за нагревки, инхалации, Цинабсин.
Lucy
 
Мнения: 66
Регистриран на: 20 Дек 2018, 12:31

Предишна

Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта