С какво мога да премахна малките и болезнени пъпчици, които се появяват след епилация?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Re: С какво мога да премахна малките и болезнени пъпчици, които се появяват след епилация?

Мнениеот niya_mazova » 24 Юни 2015, 11:11

rabotnata pchela написа:От както спрях с мокреноето преди и след скубане не ми се получава, а по ръцето никога не съм имала проблем, защото косъмчетата ми са тънки :)

Да, но това обикновено е проблем при мен, когато започнат да израстват, тъй като са твърде слаби да избият и стават на много и малки пъпчици :cry: дори и с редовно ексфолиране на кожата, пак няма особен ефект :!:
niya_mazova
 
Мнения: 443
Регистриран на: 01 Окт 2013, 16:58

Re: С какво мога да премахна малките и болезнени пъпчици, които се появяват след епилация?

Мнениеот Kremiliya » 24 Юни 2015, 13:11

niya_mazova написа:
rabotnata pchela написа:От както спрях с мокреноето преди и след скубане не ми се получава, а по ръцето никога не съм имала проблем, защото косъмчетата ми са тънки :)

Да, но това обикновено е проблем при мен, когато започнат да израстват, тъй като са твърде слаби да избият и стават на много и малки пъпчици :cry: дори и с редовно ексфолиране на кожата, пак няма особен ефект :!:

решението в този случай е да ги обръснеш няколко пъти, за да стане по-твърд косъма. :(
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: С какво мога да премахна малките и болезнени пъпчици, които се появяват след епилация?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юни 2015, 16:42

Знаете ли какво може да пробвате, след епилация да си слагате такъв гел, който се държи в хладилника. Продава се заедно с епилаторите, предполагам, че има как да се купи и единично. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: С какво мога да премахна малките и болезнени пъпчици, които се появяват след епилация?

Мнениеот amoreamore » 16 Май 2017, 15:18

Аз си слагам лед на местата, докато се успокои кожата, но рядко успяват така добре да се успокоят и толкова бързо, затова скубането на тялото никога не трябва да е, когато бързаме или имаме важна работа и трябва да се показваме.
Аватар
amoreamore
 
Мнения: 61
Регистриран на: 03 Апр 2017, 14:15

Предишна

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта