ПМС - помощ!

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

ПМС - помощ!

Мнениеот sladuraninka » 24 Сеп 2014, 17:13

Здравейте,
Търся лекарство, за намаляване на предменструалния синдром.
Четох за ЦИКЛОДИНОН, но той трябва да се пие в продължение на 3 месеца, за да подейства. Чудя се какво представлява АКТАСТАЙЛ МЕНСТРОЛ.
На 25 години съм, преди ме болеше зверски коремът през първия ден на менструацията. Сега не е по-различно, но от 1-2 години насам ме боли и около седмица преди менструация и се усещам, че през това време всичко ме дразни.
След 5 дни трябва да ми дойде и в момента съм адски разтревожена и нервна, очите ми целодневно са насълзени, вечер не мога да заспя и плача до 1-2 часа през нощта.
Не мога да работя ползотворно, идва ми да набия някого или да се гръмна.

Ситуацията е отчайваща!
Мразя да пия хапчета, но в момента съм готова да изпия слонска доза само и само да ми мине ;(

Случвало ли ви се е чак такова нещо? Какво да правя?
sladuraninka
 
Мнения: 1
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 16:59

Re: ПМС - помощ!

Мнениеот Mauritius » 26 Сеп 2014, 13:06

Преди да пристъпиш към изброените, опитвала ли си да се справиш с нещо друго, като масло от вечерна иглика, например? :?
Mauritius
 
Мнения: 282
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 13:01

Re: ПМС - помощ!

Мнениеот utro77 » 26 Сеп 2014, 14:03

На мен много ми помага маслото от вечерна иглика - аз взимам Примойл. Както и Агнес - билкови таблетки, които нормализират хормоналния баланс. Пия ги двете от месеци и ПМС-ът ми страхотно намаля, понякога е почти незабележим, а с годините беше станал нетърпим. Не знам какво щях да правя, ако не бяха тези хапчета.

А маслото от вечерна иглика го дават полезно за още един куп неща!
Suffer well!
Аватар
utro77
 
Мнения: 53
Регистриран на: 23 Май 2012, 15:56


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 3 госта