Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот sofi_black » 25 Сеп 2014, 13:44

Нали се сещате за онези неща, които ние, жените не разбираме, например защо има мъже, които си правят маникюр на нокътя на кутрето или пък си оставят кичета, белите чорапи с официални обувки - все непонятни неща за нас, а те дали имат обяснение?

Това за мен си е лудата класика
2_flash.jpg
2_flash.jpg (11.83 KiB) Прегледано 1682 пъти
въпреки това, често се срещат и други абсурди, които биха отблъснали всяка жена, според мен! Вие какво смятате за оплешивялото теме и косата оставена на тила, вързана на опашка - абсурдно, нали? :D

Какви други неща ви отблъскват в мъжете, дами, а стараете ли се по някакъв начин да им напомните, че не това е правилното и със сигурност не искат да се чувстват, така както и изглеждат! :?
sofi_black
 
Мнения: 488
Регистриран на: 05 Ное 2013, 14:39

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Грохот » 25 Сеп 2014, 13:48

ужасявам се от вратовръзки, които са прекалено къси или дълги, още в училище ни задължаваха да ходим с тях по празници и винаги имаше някой в издънка с отвратителна вратовръзка, но по-гадното от това са само твърде късите фанелки при мъжете, няма по-кофти нещо от това да им се вижда пъпа!
Грохот
 
Мнения: 260
Регистриран на: 13 Май 2014, 13:13

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Lollipop » 25 Ное 2014, 14:55

Като външен белег - лошите зъби, а като човек, много ме отблъсква просташко поведение и да не си знае мярката на приказките и държанието. :o
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Pipilota » 09 Дек 2014, 16:41

Мразя космати мишници, честно ви казвам! :shock: Само това може да ме отврати максимално, разбирам подстигани- да не са обръснати чак до кожа, но поне да бъдат изчистени с машинка на 1-2мм. но някакви рунтавелковски истории ми призлява. :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Kremiliya » 10 Дек 2014, 12:41

Pipilota написа:Мразя космати мишници, честно ви казвам! :shock: Само това може да ме отврати максимално, разбирам подстигани- да не са обръснати чак до кожа, но поне да бъдат изчистени с машинка на 1-2мм. но някакви рунтавелковски истории ми призлява. :shock:

Е, това всички го мразим! И като сложим и едно надуто изражение и като изпие 2 ракии и да почне да блъска по масата - мерси ти такъв мъж!
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Slavena » 10 Дек 2014, 16:55

Какво да ви кажа - не обичам да се държат тъпо с мене, колкото външния вид мисля, че може да са променят нещата :roll:
Slavena
 
Мнения: 957
Регистриран на: 10 Дек 2014, 16:45

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Pipilota » 26 Юли 2015, 09:12

Lollipop написа:Като външен белег - лошите зъби, а като човек, много ме отблъсква просташко поведение и да не си знае мярката на приказките и държанието. :o

о, дам :) Но в това могат и жените да ме отблъснат ;)
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот rabotnata pchela » 26 Юли 2015, 10:11

Отблъскват ме гладко епилираните от глава до пети мъже, няма такъв ужас. Все едно съм обърнала резбата, не го разбирам това! :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот Lollipop » 27 Юли 2015, 07:54

Pipilota написа:
Lollipop написа:Като външен белег - лошите зъби, а като човек, много ме отблъсква просташко поведение и да не си знае мярката на приказките и държанието. :o

о, дам :) Но в това могат и жените да ме отблъснат ;)

Все пак това е визитната картичка на човек, не може да е разбита на малки парченца. Повече приемам липсващ зъб, отколкото немити зъби! :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Дами, кои са нещата, които ви отблъскват в мъжете?

Мнениеот red_eyes » 27 Юли 2015, 13:26

Lollipop написа:
Pipilota написа:
Lollipop написа:Като външен белег - лошите зъби, а като човек, много ме отблъсква просташко поведение и да не си знае мярката на приказките и държанието. :o

о, дам :) Но в това могат и жените да ме отблъснат ;)

Все пак това е визитната картичка на човек, не може да е разбита на малки парченца. Повече приемам липсващ зъб, отколкото немити зъби! :mrgreen:

Независимо мъж или жена, отвратително е да общуваш с човек с немити зъби, дори е откачено, не зная защо има такива хора, както и лошият дъх е отвратително отблъскващ, за тези неща особено строга съм към себе си!
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта