Помага ли рецептата на д-р Мермерски за високо кръвно, опитал ли е някой?

Тайни семейни рецепти за здраве и красота - как да бъдем в полза на другите.

Помага ли рецептата на д-р Мермерски за високо кръвно, опитал ли е някой?

Мнениеот Mr.Eko » 29 Сеп 2014, 14:31

Преди време започнах да вдигам кръвно, сега от време на време ми призлява доста. Изписаха ми хапчета за кръвно, но те трябва да се пият постоянно, а аз нямам постоянен проблем, затова ми се иска да заложа на д-р Мермерски и неговата рецепта за високо кръвно :?
mermerski.jpg
mermerski.jpg (31.51 KiB) Прегледано 705 пъти

От друга страна прочетох някъде за рецептата д-р Мермерски, която помагала за високото кръвно и мисля, че бих имал по-голям успех с рецепта от народната медицина, от колкото да пия хапчета и отново да имам проблеми от време на време :?

Много ми се иска някой да сподели своя личен опит с рецептата на д-р Мермерски за високо кръвно, дали сте опитвали, за колко време ви подейства, след като сте започнали лечението и всичко, за каквото се сетите :!:
Mr.Eko
 
Мнения: 79
Регистриран на: 06 Ное 2013, 12:14

Re: Помага ли рецептата на д-р Мермерски за високо кръвно, опитал ли е някой?

Мнениеот borkova » 29 Сеп 2014, 14:34

Чувала съм само добри отзиви за рецептата на д-р Мермерски, специално тази за високо кръвно, но никой около мен не е имал този проблем, за сега :roll: всъщност в какво по-точно се състоеше тя? :?
borkova
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 10:29

Re: Помага ли рецептата на д-р Мермерски за високо кръвно, опитал ли е някой?

Мнениеот Ginger » 07 Окт 2014, 15:30

Не виждам нищо лошо в рецептата на д-р Мермерски, но се опасявам някой да се е простил с високото кръвно и да го е понижил трайно, благодарение на нея и не е добре да забравяме, че Мермерски не е лекар :idea:
Ginger
 
Мнения: 412
Регистриран на: 04 Фев 2014, 17:01


Назад към Домашен лекар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта