Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот YoLindi » 01 Окт 2014, 15:16

Страшно зимно съм настроена, нямам търпение да завали сняг, докато съм вкъщи сгушена на топло и уютно. :) :) :) :)

По този повод се сетих колко лесно изстивам през зимата и колко много ми се схваща гърба! :( Миналата зима се канихме да си вземем масажен крем, :idea: но така и не стигнахме до това.
Тази зима, обаче нямам как да се размина без него и от сега се поставям на мястото на тази девойка
massage1.jpg
massage1.jpg (16.13 KiB) Прегледано 1992 пъти
и се размеквам само като си помисля :oops: колко е хубаво :D :D :D

Единственото, което малко ме смущава е, че не знам с каква констистенция са масажните кремове, дали след това трябва да се изкъпеш или в даден момент попиват? :? Друго, за което се сетих е, дали имат разлика спрямо типа кожа, върху която ще се използва :?:
Интересно ми е да разбера по какви начини се глезите вкъщи и какви масажни кремове използвате, ако въобще си купувате такива :roll:
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Nightmare » 01 Окт 2014, 15:19

Имам приятелка масажистка, която прави няколко типа масажи, но винаги използва единствено натурални масла, т.е. зехтин или лавандулово масло, каквото има под ръка в момента или каквото си избереш ти, до сега никога не е използвала някакви масажни кремове :!: иначе вкъщи, ако някои има проблем боравим на сухо, без такива мазила :D
Nightmare
 
Мнения: 494
Регистриран на: 11 Ное 2013, 15:00

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот julianne » 09 Ное 2014, 13:18

Напоследък имам все по-честа нужда от масажи и за щастие има кой да ми угажда и ми ги прави :D по принцип не търся нещо конкретно, с което да ме масажират, тъй като най-често след масаж влизам за душ, не зная до колко е правилно, но така се чувствам най-добре
julianne
 
Мнения: 404
Регистриран на: 27 Ное 2013, 14:50

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот LaCoquine » 12 Май 2015, 16:52

Нямаме някакво специално масло, често използваме лубрикант за целта, то така или иначе масажите винаги имат щастлив край :lol:
LaCoquine
 
Мнения: 291
Регистриран на: 10 Юли 2014, 14:58

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот penny » 13 Май 2015, 12:54

LaCoquine написа:Нямаме някакво специално масло, често използваме лубрикант за целта, то така или иначе масажите винаги имат щастлив край :lol:

Ехеее, щастливка :D При нас не е точно така, но използваме едно масажно олио на Хималая, доста икономично върви и е много приятно с него, не е скъпо, а е натурално :idea:
penny
 
Мнения: 498
Регистриран на: 05 Дек 2013, 15:13

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот MaLkA_sLaDoRaNa » 21 Май 2015, 10:41

Някакво масажно олио, което да не остава мазно, а да попива, но не много бързо, можете ли да ми предложите? :roll:
MaLkA_sLaDoRaNa
 
Мнения: 126
Регистриран на: 03 Апр 2015, 14:03

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот S_Milenska » 21 Май 2015, 11:36

MaLkA_sLaDoRaNa написа:Някакво масажно олио, което да не остава мазно, а да попива, но не много бързо, можете ли да ми предложите? :roll:

Не се сещам за такова, което толкова бързо да попива в кожата, аз лично винаги усещам. ;)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Mamacita » 25 Май 2015, 15:59

S_Milenska написа:
MaLkA_sLaDoRaNa написа:Някакво масажно олио, което да не остава мазно, а да попива, но не много бързо, можете ли да ми предложите? :roll:

Не се сещам за такова, което толкова бързо да попива в кожата, аз лично винаги усещам. ;)

Масажните олиа точно заради това ги правят толкова мазни и адски бавно да попиват, защото ако слагаш на 2 минути, то нали знаеш колко досадно и бавно ще е всичко!
Mamacita
 
Мнения: 250
Регистриран на: 13 Дек 2014, 10:52

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Rali_hr » 15 Яну 2016, 13:02

то по-скоро ще е б ързо, отколкото бавно хах ;0 Ще трябва постоянно да се мажеш,а идеята е да минава гладко и приятно целия масаж. :)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Използвате ли масажни кремове и какви, когато се глезите вкъщи?

Мнениеот Mon_ton » 15 Яну 2016, 13:28

Те масажните кремове ли са или олио? :roll:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Следваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта