Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот belleville » 02 Окт 2014, 11:55

Все по-често си мисля, че ако избягаме в някое от близките селца около града живота ми коренно ще се промени и мисля, че от точно това имам нужда.

В потвърждение, без да искам един ден попаднах на статия, чието заглавие гласеше нещо от сорта на това, че хората живеещи на село са много по-обичливи, повече сексуално задоволени и връзките са много по-трайни!

Смятате ли, че селският живот би могъл да доведе при всеки до такова нещо - заздравяване на връзката с половинката ни :?: :?: Лично аз не бих отказала да имам подобна къщичка,
village.jpg
village.jpg (35.32 KiB) Прегледано 522 пъти
в чийто двор да прекарвам по-голямата част от топлите уикенди с половинката ми, със сигурност бих заздравила връзката си с него, или поне така мисля :?

Вие смятате ли, че би могло това да бъде вид терапия за двойките или точно обратното, да се ускори процеса и да се разбере дали ще я бъде една връзка? :?
belleville
 
Мнения: 253
Регистриран на: 26 Сеп 2014, 14:39

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот веселказасмяна » 02 Окт 2014, 11:58

Ако хората не са един за друг какъвто и живот да им дадеш, просто няма да останат заедно, от друга страна не бих дала всичко, но бих дала много, за да живея на село в малка къщурка с голяма градина с цветя и зелена трева!!! Със сигурност ще стана много по-спокойна, направо като ангелче пред съпруга ми, как няма да ме обича :lol:
веселказасмяна
 
Мнения: 295
Регистриран на: 24 Сеп 2014, 12:43

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Rali_hr » 06 Фев 2015, 13:26

Не смятам, вече и по селата има интернет, така че отчуждаването е гарантирано, както е в града. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Snejna » 06 Фев 2015, 13:39

Rali_hr написа:Не смятам, вече и по селата има интернет, така че отчуждаването е гарантирано, както е в града. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Е, не за това не се бях сетила, че интернета ще повлияяе на връзката хахахахах :) Според мен хората на село наистина нямат много занимания, затова имат толкова близки отношение и толкова добър сексуален живот...
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Kremiliya » 06 Фев 2015, 14:42

Мисля, че това е било от значение преди, сега живота на село не се различава много от този в града, същото е само дето си гледаш и домати и краставици :)
Аватар
Kremiliya
 
Мнения: 1865
Регистриран на: 20 Ное 2014, 11:14

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Krum » 06 Фев 2015, 15:03

Не ми се вярва, няма никакво значение къде живеем за това каква ще е връзката ни, имам много познати, които живеят на село, развеждат се или пък хич не се женят и залюбват, така че никаква разлика и според мен няма.
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Локумът » 06 Фев 2015, 15:19

Супер звучи, ще се преместим на село и ще ви кажа, предполагам обаче, че децата няма да са много очаровани от желанието на мама и на тати да си заминат на село в планината и да се отдадат на любов. :!: :roll:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Ваня Стойчева » 06 Фев 2015, 15:56

мисля, че е от значение, когато си отидем на село на вилата и с мъжа ми доста се променяме, имаме време да поговорим, да се полюбуваме един на друг, в града не ни остава тази възможност. :)
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Malina » 06 Фев 2015, 16:35

Добре звучи като идея, но мисля, че не е истина това! Няма значение къде живеят хората, стига да има искра между тях и да се обичат.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Възможно ли е селският живот да заздравява връзката ни с половинката?

Мнениеот Rali_hr » 09 Фев 2015, 13:30

Snejna написа:
Rali_hr написа:Не смятам, вече и по селата има интернет, така че отчуждаването е гарантирано, както е в града. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Е, не за това не се бях сетила, че интернета ще повлияяе на връзката хахахахах :) Според мен хората на село наистина нямат много занимания, затова имат толкова близки отношение и толкова добър сексуален живот...

Ами със сигурност влияе, иначе да, ако нямат други занимания секса е добра възможност да убият час-два. :lol:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта