Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Забавни моменти, необичайни, полезни и интересни факти,хитрини и въпроси, навиците при хранене, празници и традиции.

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Jully » 26 Май 2015, 13:20

Съвсем сериозно бих казала, че се влияя и то много. Ако се събирам с хора, които се хранят здравословно бих се повлияла от техния избор, но ако съм с такива, които ядат каквото им падне - то отново не се цепя от колектива.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Kaya » 27 Май 2015, 11:21

silver933 написа:Понякога се влияя, казвам си гледай го тоя колко яде, значи и аз мога. :lol:

:lol: :lol: :lol:
Старнна мотивация имаш ти, ако ти се храниш по-правилно трябва да повлияваш останалите, а не те теб. :)
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот кора-бия » 03 Юни 2015, 09:59

Жените не трябва да се повлияват изобщо, мен ме дразни много, когато седна с някоя и тя ми яде повече от мене, тва не е нормално.
кора-бия
 
Мнения: 114
Регистриран на: 22 Май 2015, 10:42

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Jully » 16 Май 2017, 12:42

Не знам кое е нормално и кое не, но понякога, когато има други хора, се усещам, че не е редно да прекалявам, а и много зависи какво правя през цялото време, някой път просто ми се яде. Днес съм изключително гладна и не съм спряла да ям от сутринта, но и съм сама на работа. Може би, ако имаше някой друг, щях да се съобразя, как ли изглеждам отстрани.. :roll:
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Lollipop » 01 Юни 2018, 09:55

Много се влияя, ако някой покрай мен яде повече и аз се повличам по него, ако пък обратно, не се храни почти, иа з почвам да се ограничавам, за да не изглеждам като прасе там. :mrgreen:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Буба Мара » 01 Юни 2018, 16:57

Аз се влияя, но не на база това кой как се храни около мен. Може да съм гладна като вълк, обаче ако наближи време за обяд, който трябва да деля с хора било то неприятни, или кофти обстановка, или да имам твърде малко време.. всякакви такива неща ми влияят и изобщо не ми се яде. И обратно, в момента в който се върна в комфортна среда и апетитът се връща. И еднакво добре се храня както с приятелки, така и с партньора си. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Rali_hr » 06 Юни 2018, 10:14

Повлиявам се, ако съм в компания, в която се яде повече и аз се увличам и хапвам, но имам едни приятелки, които ядат само салата и с тях и аз хапвам малко, обаче пък после винаги си дояждам.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Юни 2018, 18:16

Ами влияя се много ясно, как да не се влияя! Затова и станатх сто кила, хапвай в офиса шоколадчета, бонбончета, сладки, кой с каквото почерпил! И ся си чукам глават.а :grin: :grin:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Snejna » 07 Юни 2018, 10:07

Не, мн ого рядко, ям това, кеото ми се яде и толкова, колкото ми се яде. Не се оставям да се влияя от храненето на другите, защото двама човека немогат да бъдат еднакви, значи и храненето им не може да бъде дори подобно.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Когато се храните, повлиявате ли се от хората около вас?

Мнениеот Локумът » 14 Авг 2018, 13:07

Всеки се влияе, ако около мен се хранят само с пици, чипсове, бира и такива неща и аз ще почна, обаче ако виждам че хората полагат старание да се хранят по-добре и аз започвам да се приобщавам към групата.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

ПредишнаСледваща

Назад към Гювеч

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта