Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот mangusta » 06 Окт 2014, 15:54

Заедно с листата през есента започна и косата ми да пада. Отделно, докато бях бременна имах отново проблеми с косопада :( Преди малко видях една простичка рецепта за сгъстяване на косата с аспирин.

Доста ми допадна, тъй като не е като маска да изисква много време, но същевременно с това, ако помага ще е супер! :D Всъщност единственото, което трябва да направиш е да добавиш 5-6 стрити таблетки аспирин към шампоана си за коса, за да се сгъсти. :?
Много се надявам някой да я е ползвал, за да каже как му се е отразила :!: :!: и наистина ли се сгъсти косата :roll:

Другото, което се чудех е дали по някакъв начин ще повлияе аспирина на шампоана и дали ще се пени по този начин :?
shampoo.jpg
shampoo.jpg (23.1 KiB) Прегледано 8380 пъти
не смятам, че ще има съществени разлики, но е добре да съм подготвена, тъй като съм навита още сега да го изпробвам, но ми е останало малко шампоан в опаковката :?
Чакам отзивиии!!! :)
mangusta
 
Мнения: 415
Регистриран на: 31 Яну 2014, 15:23

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот donni » 06 Окт 2014, 15:57

Има чуден ефект, бях започнала да добавям аспирин в шампоана още по време на бременността, косата ми стана с много обем и наистина след известно време се сгъсти, изключително доволна съм! Няма да съжаляваш!!!!! :) :) :) :) ;)
donni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 09 Май 2014, 17:05

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот alexbont » 06 Окт 2014, 16:55

А за полуоплешавелите мъже като мен аспирина ще помогне ли да им се згъсти kосaтa ??
alexbont
 
Мнения: 3
Регистриран на: 26 Фев 2014, 17:47

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот red_eyes » 07 Окт 2014, 11:19

alexbont написа:А за полуоплешавелите мъже като мен аспирина ще помогне ли да им се згъсти kосaтa ??

ммм, не съм убедена, че това е постижимо, но все пак имаше една темичка, на която бях попадала преди време, можеш да я разгледаш тук
Аватар
red_eyes
 
Мнения: 487
Регистриран на: 18 Дек 2013, 16:12

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот yonko » 08 Окт 2014, 09:30

Красотата идва отвътре. Душевната я оставяме настрана :)
Капенето на косата е признак за нарушен минерален баланс. Добър вариант за възстановяването му са минералните соли на д-р Шуслер.
Написаното по-горе е мое лично мнение и не е основание за предприемане или прекратяване на каквото и да е лечение.
Отговорността за здравето Ви и здравето на близките Ви е Ваша и на лекуващия Ви лекар.
yonko
 
Мнения: 56
Регистриран на: 29 Авг 2014, 15:22

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот yonko » 08 Окт 2014, 09:30

Красотата идва отвътре. Душевната я оставяме настрана :)
Капенето на косата е признак за нарушен минерален баланс. Добър вариант за възстановяването му са минералните соли на д-р Шуслер.
Написаното по-горе е мое лично мнение и не е основание за предприемане или прекратяване на каквото и да е лечение.
Отговорността за здравето Ви и здравето на близките Ви е Ваша и на лекуващия Ви лекар.
yonko
 
Мнения: 56
Регистриран на: 29 Авг 2014, 15:22

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот BeenieGal » 08 Окт 2014, 15:23

yonko написа:Красотата идва отвътре. Душевната я оставяме настрана :)
Капенето на косата е признак за нарушен минерален баланс. Добър вариант за възстановяването му са минералните соли на д-р Шуслер.

Е, хайде сега, на всички ли пролет и есен им се нарушава минералния баланс :?
Аватар
BeenieGal
 
Мнения: 483
Регистриран на: 03 Окт 2014, 11:18

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот Krum » 28 Ное 2014, 14:13

Това звучи много добре обаче, а за мъже дали ще действа :oops:
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот moni.sparrow » 28 Ное 2014, 16:32

Krum написа:Това звучи много добре обаче, а за мъже дали ще действа :oops:

Въпреки нещата, които се изписват и които се рекламират, не мисля, че има нещо, което да възвръща косата на мъжете, там по-скоро е заложено и няма връщане!
moni.sparrow
 
Мнения: 286
Регистриран на: 05 Ное 2013, 15:24

Re: Аспирин за сгъстяване на косата, дали действа?

Мнениеот Pipilota » 04 Дек 2014, 11:48

може и да действа, той аспирина май за много неща помага, защо да не възвърне и растежа на косъма :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта