Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот S_Milenska » 01 Дек 2016, 15:07

Аз лично си пийвам често и не се притеснявам. Не смятам, че е проблем, пия защото ме отпуска и ми е приятно.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот Andrey » 01 Дек 2016, 17:14

Жените и мъжете си пият от стрес, не мисля, че има някакво разделение по пол точно в тва отношение. Всички живеем един живот и виждате какъв стрес е, това с чашката го има от векове, заложено ни е като психотерапия на нашите ширини.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот Harmony » 02 Дек 2016, 09:56

Мъжете са причината жените да пият повечко :mrgreen: . Срещнала някой гадняр - съберат се с приятелки на чашка и да се оплачат. Скъсала с гаджето - събиране с приятелка и същото упражнение. Скарала се с мъжа - същото. :twisted:
Аватар
Harmony
 
Мнения: 516
Регистриран на: 03 Окт 2013, 13:20

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот Krum » 02 Дек 2016, 11:32

Harmony написа:Мъжете са причината жените да пият повечко :mrgreen: . Срещнала някой гадняр - съберат се с приятелки на чашка и да се оплачат. Скъсала с гаджето - събиране с приятелка и същото упражнение. Скарала се с мъжа - същото. :twisted:

Ами тва са глупости.. Не мисля, че зрелите жени се чудят как да се напият заради някоя глупост..
Аватар
Krum
 
Мнения: 1386
Регистриран на: 21 Ное 2014, 14:30

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот svetlozara » 05 Дек 2016, 17:05

Аз оправдание не мога да намеря за всичко това, който има проблеми е по-добре да намери други начини да ги реши, отколкото да си опропастява живота по такъв грозен начин.
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот asdddwww » 04 Яну 2017, 15:15

Може би мъжете потискат жените и това ги кара да пият, Ако се замислим, българската жена има много задължения - да изглежда добре, да се грижи за децата, да се грижи за семейството, да работи... :roll:
Аватар
asdddwww
 
Мнения: 324
Регистриран на: 22 Юли 2015, 10:29

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот Lisica » 04 Яну 2017, 16:44

asdddwww написа:Може би мъжете потискат жените и това ги кара да пият, Ако се замислим, българската жена има много задължения - да изглежда добре, да се грижи за децата, да се грижи за семейството, да работи... :roll:

Мъжете сте виновни за това, но то и ни е в народопсихологията да пием като невидели. :lol:
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот M.Tasheva » 05 Яну 2017, 10:29

За всяко нещо си си виновен ти самият, а не мъжа или филанкишията. Да не би те да ти наливат в устата? Ти си направил избора да пиеш и така да си давиш проблемите или мъката, защото така ти е било по-лесно. Хората бързо се подлъгват по такива работи именно защото са по-лабилни и ги е страх да се изправят лице в лице с проблемите и търсят начин да избягат, но няма как да стане това нещо, колкото и да е неприятно.
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот gabinka_80 » 05 Яну 2017, 11:17

Ние като цяло сме научени да пием и така сме от деца, знаем, че можем и един вид трябва. После като стане навик, от тежкото ежедневие на жената..
gabinka_80
 
Мнения: 300
Регистриран на: 15 Юли 2016, 12:22

Re: Какво, според вас, подтиква българките към чашката и ги прави зависими?

Мнениеот ramimni » 06 Яну 2017, 16:23

И аз мисля, че проблемът идва от това, че от малки свикват да пият и момчетата, и момичетата. И после това си е за тях ежедневие, не усещат как се превръща в такова. Не могат да седнат на маса без да обърнат чашка. И като се появи проблем, най-естественото е да си пийнеш за утеха. Като продават безпроблемно алкохол на непълнолетните така ще е.
ramimni
 
Мнения: 499
Регистриран на: 29 Яну 2014, 17:18

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта